• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Balkonu ziedu sēklas

Flowery balkons ir sapnis, kas var piepildīties pateicoties balkona ziedu sēklām. Mūsu veikalā atradīsiet daudzas sugas, gan tās, kas ir populāras, piemēram, dārza pansies, nasturtijas, petūnijas, geraniums, gan tās, kas ir retāk sastopamas, piemēram, Indijas malva (velvetleaf), klinšu izotome vai Ložņu savvaļas zemene. Jūs varat izvēlēties no pārpilnības šķirņu, kas atšķiras ieradumos, augstumā, formā un ziedēšanas un ziedēšanas periodā. Šie augi rotā jūsu dārzu no pavasara līdz rudenim. Īsie apraksti palīdzēs jums izvēlēties pareizās sugas - pirmām kārtām jums jāņem vērā jūsu balkona atrašanās vieta, augi, kurus jūs vēlētos augt, un jūsu rīcībā esošās platības lielums.

Mēs iesakām piekaramās lobelia sēklas, puķu ziedu, petūniju, zīdaiņa elpu vai drebušu zemenēm, lai dotos uz ložņu augiem. Tomēr, ja jūs vēlētos nosegt sienu, izvēlieties vīnogulājus - mēs piedāvājam ķīniešu wisteriju, kausu un apakštasei paredzētu vīnogulāju, kanāriju kraukšķēju, rīta krāšņumu, pupiņu un saldo zirņu. Mazos konteinerus var piepildīt ar augiem, kas izmanto mazāku ieradumu - mēs iesakām dārza pannu „Rokoko”, „Pomponette” margrietiņas un auskaru pušķi. Lielākā daļa no šiem augiem prasa saulainu vietu, tad kā ar ēnainu balkonu? Ja jūsu dzīvoklis atrodas mazāk saulainā pusē, iesakām izvēlēties impatiens, begoniju, primrose vai margrietiņu.

Visi mūsu interneta veikalā pieejamie balkona ziedu sēklas ir augstas kvalitātes un uzrāda augstu dīgtspēju, jo tie nāk tikai no pierādītiem piegādātājiem.

-40%
0.78 1.30
Akcijabeidzas
-40%
0.78 1.30
Akcijabeidzas
0.98 1.63
Akcijabeidzas
1.34 2.24
Akcijabeidzas
1.48 2.46
Akcijabeidzas
-40%
1.48 2.47
Akcijabeidzas
1.48 2.47
Akcijabeidzas
1.48 2.47
Akcijabeidzas
1.89 3.15
Akcijabeidzas