• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Augļu sēklas

Jūs atradīsiet plašu augļu sugu sēklu klāstu mūsu Augļu sēklas kategorijā, sākot no vispopulārākajiem un beidzot ar mazāk zināmajiem dārgakmeņiem. Varat būt droši, ka visas sēklas mūsu piedāvājumā ir augstākās kvalitātes un tiek iegūtas tikai no uzticamiem ražotājiem.

Ja jums patīk audzēt mazāk izplatītas augu sugas, mūsu Augļu sēklas klāsts ietver tādus egzotiskus variantus kā Indijas fīgu opuntija (kaktuss ar ēdamiem augļiem), pepino, Ķīnas goji ogas, pundurgranāts, lapainais zīdkoks un Kapmaņu fizaliss (mērce). Lielākā daļa no šīm sugām nav piemērotas aukstajam klimatam, tāpēc mēs ieteiktu tās audzēt podos istabas apstākļos, siltumnīcā vai siltinātā tunelī. Bet neuztraucieties, mēs piedāvājam arī sēklas populārākām augļu sugām, piemēram, zemenēm, meža zemenēm, arbūziem un arvien populārākajai magnolijas vīnogai, kuras var veiksmīgi audzēt āra apstākļos.

Nevilcinieties — izvēlieties savu iemīļoto augļu sēklas no mūsu Augļu sēklas kategorijas un izbaudiet prieku par garšīgu, saldu un veselīgu ražu.