• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Preču filtri

Cena

Prīmulu sēklas

Uzlabojiet savu dārzu ar sēklām no mūsu Prīmulu sēklas kategorijas! Mēs piedāvājam dažādu prīmulu sugu izvēli, ieskaitot populāro parasto vai angļu prīmulu, kā arī oxlip un bungu prīmulu. Šie universālie augi ir ideāli piemēroti ziedu dobēm, bet arī labi izaug, ja tie tiek audzēti konteineros.

Ja meklējat kaut ko unikālu, apsveriet Vial vai orhideju prīmulu. Šī šķirne piedāvā smaržīgus, violetus, auss formas ziedus, kas izrotās jūsu dārzu visu pavasara sezonu. Ideāli piemērots klints dārziem un ziedu dobēm, to var audzēt arī kā griezto ziedu. Bungu prīmula ir vēl viena iespaidīga opcija, piedāvājot bumbu formas ziedus, kas atgādina dekoratīvo ķiploku. Ziedi ir pieejami dažādās krāsās, no baltas un gaiši violetas līdz violetojai un sarkanai. Tiem, kuriem patīk konteineru dārzkopība, parastā prīmula ir lieliska izvēle, lai padarītu logrāmi un balkonus gaišākus. Tā arī ir lieliska robežaugu šķirne. Beidzot, nenovērtējiet "Gold Lace" oxlip, kas izceļas ar savām saistošajām dzelteni-bordo ziediem.

No ziedu dobēm līdz konteineru dārziem, mūsu Prīmulu sēklas kategorijai ir kaut kas katram dārzkopības entuziastam. Nepalaist garām šo izdevību – iegādājieties sēklas no savas iecienītākās šķirnes jau šodien!