• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Dārza mēbeles

Dārza mēbeles ir nepieciešams katras atpūtas vietas ārpuses papildinājums. Mūsu veikalā pieejamie produkti pārvērtīs jūsu balkonu, terasi, terasi vai ēnaino stūri drošā, mājīgā patvērumā. Vai jums ir vajadzīgas dārza mēbeles, lai organizētu ģimenes svētkus vai ballīti ar draugiem? Vai varbūt jums vienkārši nepieciešama klusa vieta, kur lasīt grāmatu? Mūsu veikalā jūs atradīsit mēbeles, kas būs piemērotas tām, kuras bieži ir pretrunīgas.

Vai esat noguris no vienkāršajiem rotangpalmas krēsliem? Ieguldiet jauna veida greznībā! Mūsu dārza veikalā ir ērti, stilīgi sēdekļi, kas pieejami par pieņemamām cenām. Apskatiet eleganto KNIT pufu, kas ir ideāli piemērots dārziem un terasēm un ir pieejams daudzās dažādās krāsās (mēs īpaši iesakām smilšu-smilškrāsas un zilo modeli). Vai vēlaties iegādāties jaunu galdu? Izvēlieties vienu, kas vienlaikus piedāvā praktisku uzglabāšanas vietu. Iegādājieties rotangpalmas Funkcionālā dārza ratiņus - kokteiļu skapi ar dzēriena dzesēšanas tvertni, kas derēs pat vismazākajiem balkoniem. Kas karstā vasaras dienā var būt vairāk atsvaidzinošs nekā ledusaukstā limonāde? Sava dārza duša! Mēs piedāvājam ERGO - CELLFAST dārza dušas pamatni / statīvu par īpaši konkurētspējīgu cenu. Tas ir viegli montējams, izturīgs, viegls, tomēr stabils - tas ir ieguldījums, kas maksās dividendes gadiem! Ja pavadāt daudz laika atpūtas vietā, apsveriet iespēju iegādāties ietilpīgu 310 litru Boxe Rate dārza lādes no Prosperplast. Tajā jūs varētu uzglabāt spilvenus, segas un citus noderīgus piederumus. Ja vēlaties redzēt vairāk šāda veida produktu, apmeklējiet sadaļu Dārza lādes un kastes.

Dārza sēklu tirgus izceļas ar plašu noderīgu, funkcionālu mājas un dārzkopības piederumu klāstu, kas ir pieejami par pieņemamām cenām. Mūsu veikalā ar rentablu piegādi varat iegādāties slavenu zīmolu dārza mēbeles (Prosperplast, CELLFAST). Izmantojiet atlaides un īpašos piedāvājumus mūsu pastāvīgajiem klientiem. Ar nelielu mūsu puses palīdzību jūs izveidosit savu sapņu balkonu vai terasi, ietaupot laiku un naudu procesa laikā. Paskaties pats!