• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Dārza mēbeles

Dārza mēbeles ir nepieciešams papildinājums jebkuram āra atpūtas rajonam. Mūsu veikalā ir pieejams produkta klāsts, kas pārvērs jūsu balkonu, terasi, pagalmu vai ēnas stūriņu par drošu un mājīgu patvērumu. Vai jums nepieciešamas dārza mēbeles ģimenes svinībām vai draugu sapulcei? Vai vienkārši vēlaties klusu vietu grāmatas lasīšanai? Mūsu kolekcija piedāvā risinājumus šiem dažādajiem vajadzības gadījumiem.

Vai jums ir slikti no ierastajām rattan krēslām? Izbaudiet luksu jaunā veidā! Mēs piedāvājam ērtas un stilīgas sēdvietas par pieejamām cenām. Iepazīstiet eleganto KNIT puffi, kas ir ideāli piemērots dārzam un terasei un ir pieejams dažādās krāsās, ieskaitot īpaši ieteicamos smilškrāsas-beža un zilos modeļus. Vai meklējat jaunu galdu? Izvēlieties tādu, kas piedāvā praktisku uzglabāšanas vietu. Mūsu rattan Functional Garden Trolley - kokteiļa skapis ar dzērienu dzesēšanas konteineru - ir ideāli piemērots pat vismazākajiem balkoniem. Ko vasaras karstajā dienā var būt atsvaidzinošāks par ledus aukstu citronu dzērienu? Jūsu pašu dārza duša! Mēs piedāvājam ERGO - CELLFAST dārza dušas pamatu/stendu par ļoti konkurences spējīgu cenu. To ir viegli uzstādīt, izturīgs, viegls, bet stabils - šis ir ieguldījums, kas atmaksāsies gadu gaitā! Ja jūs pavadāt daudz laika savā atpūtas vietā, izvērtējiet telpīgo Prosperplast kastes dārzam ar 310 litru tilpumu. Tajā varat glabāt spilvenus, segu un citas noderīgas piederumus. Lai redzētu vairāk līdzīgu produktu, apmeklējiet sadaļu Dārza kastes un skapji.

Dārza sēklu tirgus izceļas ar plašu praktisku un funkcionalu mājas un dārza piederumu izvēli, visi pieejami par pieņemamām cenām. Iepērcieties dārza mēbeles no zināmiem zīmoliem, piemēram, Prosperplast un CELLFAST, izmantojot izdevīgus piegādes risinājumus. Izbaudiet atlaides un īpašus piedāvājumus mūsu pastāvīgajiem klientiem. Ļaujiet mums palīdzēt jums izveidot sapņu balkonu vai terasi, taupot gan laiku, gan naudu procesā. Izjutiet atšķirību patstāvīgi!