• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Rozmarīnas sēklas

Rozmarīna sēklas (Rosmarinus officinalis) ir ilgtermiņa ieguldījums: tās izaugs par spēcīgiem, auglīgiem, aromātiskiem augiem ar augstu dekoratīvo vērtību. Rozmarīns nav tikai rotājums klintainai dārzam vai balkonam, bet pirmkārt un galvenokārt ļoti vērtīgs garšvielu un zāļu augs. Turklāt tam ir minimālas prasības, tāpēc jūs varat to audzēt pat savā virtuves palodzē!

Parastais rozmarīns ir krūms ar salīdzinoši strauju izaugsmi, kompaktu formu un biezu lapojumu. Tā tumši zaļās lapas atgādina īsus, biezos adatus un izstaro patīkamu, pikantu smaržu. Agrā vasarā augs zied, un tā maigie, gaiši violetie ziedi ir izcili dekoratīvi. Jaunus dzinumus un lapas var novākt ārpus ziedēšanas perioda un izmantot kā garšvielu gaļai, mērcēm un zupām, gan svaigas, gan žāvētas. Rozmarīnam ir intensīva garša un aromāts, un tā gremošanu veicinošo ēterisko eļļu dēļ tas padara taukainus ēdienus vieglāk sagremojamus.

Ar mūsu rozmarīna sēklām jūs varat audzēt šo vērtīgo augu jebkur, kur vēlaties: podā, uz balkona, uz saulainas palodzes vai dārzā, kur tas var pavada citus daudzgadīgos augus. Mūsu tiešsaistes dārzkopības veikalā jūs atradīsiet sēklu materiālu ar apstiprinātiem dzīvotspējas rādītājiem. Augstākā kvalitāte ir garantēta no mūsu piegādātājiem, uzticamiem ražotājiem, kuri ir darbojušies Poļu sēklu tirgū jau gadiem. Negaidiet, iegādājieties augstas kvalitātes rozmarīna sēklas un izmantojiet izdevīgu piegādi uz mājām. Ar mums garšaugu audzēšana vienmēr beidzas ar panākumiem!