• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Ziedu pļavu sēklas

Ziedu pļavas sēklas ir labākais iespējamais ieguldījums dabas labklājībā, ko varat veikt šodien. Videi draudzīga ziedu pļava tieši pie jūsu mājas rada īstu paradīzi bitēm, kamenēm, tauriņiem un desmitiem citu noderīgu apputeksnētāju. Krāsaino ziedu sulīgie lauki nodrošina kukaiņiem pajumti un barību, taču tie arī labvēlīgi ietekmē augsnes kvalitāti. Ziedu pļava notur mitrumu zemē un pasargā to no erozijas daudz labāk nekā zāliens. Tā kā tai nav nepieciešama bieža pļaušana vai laistīšana, tas izskatās lieliski visas sezonas garumā ar minimālu dārznieka piepūli. Vai tas izklausās pievilcīgi? Apskatiet mūsu puķu pļavu sēklas.

Mūsu interneta dārza veikals piedāvā plašu ziedu sēklu izvēli, kas lieliski piemērotas puķu pļavas izveidošanai pie mājas. Mūsu piedāvājums ir sagatavots atbilstoši mūsu klientu vajadzībām un prasībām. Ja meklējat lietošanai gatavu komplektu, kas ļauj uzreiz izaudzēt skaistu un noturīgu pļavas kompozīciju, izvēlieties kādu no mūsu veikala sēklu klāstiem. Ziedu pļava – savvaļā augošu viengadīgo un daudzgadīgo augu izlase ir lieliski piemērota visiem dabas iekārtojumu cienītājiem, kuri sapņo par tādu kompozīciju, kādu redzi meža izcirtumos. Tiem, kas dod priekšroku nedaudz regulārākam dārza dizainam, vajadzētu izvēlēties Floery Lawn - zāliena zālāju un ziedu izlasi. Šis risinājums ļauj ātri un vienkārši izveidot dekoratīvu, ziedošu zālienu, kas reti ir jāpļauj, un piedāvā drošu patvērumu apputeksnētājiem. Ambiciozākiem dārzniekiem un mazdārziņu īpašniekiem, kuri vēlas izveidot savu puķu pļavu, mēs iesakām augstākās kvalitātes viengadīgo, divgadīgo un daudzgadīgo augu sēklas, kas atlasītas atbilstoši to augstumam, ziedēšanas stiprumam, izturībai un zemajām audzēšanas vietas prasībām. Visas ziedu pļavu sēklas, kuras varat izvēlēties no šīs kategorijas, var palīdzēt jums izveidot pasaku nostūri jūsu dizainā. Par pamatu iesakām izmantot klasiskos ziedus: kumelītes, sarkanās magones, vecpuišu poga, daudzgadīgie lini, kukurūzas gliemežnīcas, un podu kliņģerīte atgādinās par idilliskām laukos pavadītajām vasarām. Kosmosa, rožainu, sienapuķu, kupidona šautriņu, zelta magoņu, vecmāmiņas pārsega un odzes sēklu sēklas piešķirs tai vēl vairāk krāsu. Pļavā ir vērts augt arī augsti ziedi, kas veido lielus, krāsainus ziedu ķekarus, piemēram, deviņvīru spēks, izops, daudzgadīgā lupīna, lapsglove un dzeloņauga. Izvēle ir tava!!

Mūsu tiešsaistes dārza veikals piedāvā ziedu sēklas no slaveniem Polijas audzētājiem. Mēs ņemam sēklas no parastajiem piegādātājiem un tādējādi varam garantēt mūsu sēklu augstākās kvalitātes kvalitāti. Esiet videi draudzīgs un padariet savas mājas apkārtni par drošu un draudzīgu vietu apputeksnētājiem. Pērciet puķu pļavu sēklas par konkurētspējīgām cenām. Maini ierasto zālienu puķainā, smaržīgā, krāsainā pļavā, kurā rosās rosība! Vienmēr laipni aicināti iepirkties mūsu veikalā!

-40%
0.78 1.30
Akcijabeidzas
0.78 1.30
Akcijabeidzas
0.78 1.30
Akcijabeidzas
0.98 1.63
Akcijabeidzas
0.98 1.63
Akcijabeidzas
0.98 1.63
Akcijabeidzas
0.98 1.63
Akcijabeidzas
0.98 1.63
Akcijabeidzas
-40%
0.98 1.63
Akcijabeidzas
-40%
0.98 1.63
Akcijabeidzas
-40%
0.99 1.66
Akcijabeidzas
-40%
1.13 1.88
Akcijabeidzas
-40%
1.48 2.46
Akcijabeidzas
1.48 2.47
Akcijabeidzas
-40%
1.48 2.47
Akcijabeidzas
1.89 3.15
Akcijabeidzas
1.89 3.15
Akcijabeidzas