• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Augu kāpnes un balsti

Augu kāpnes un atbalsti ir būtiski daudzu podu augu, dekoratīvu kāpēju un citu sugu ar smalkiem stiebriem audzēšanai. Mūsu tiešsaistes dārza veikals atbild uz dekoratīvo augu entuziastu vajadzībām, piedāvājot plašu dažādu augu atbalstu klāstu par pieņemamām cenām. Jūs noteikti atradīsiet augu kāpni vai atbalstu gan mazākiem, gan lielākiem augiem.

Mūsu klāstā ir augstas kvalitātes, videi draudzīgi bambusa atbalsti – stabi, kāpnes un dekoratīvi atbalsti no saliekta bambusa koka. Cietais stabs no kokosriekstu šķiedras piešķirs jūsu kompozīcijām dabīgu estētiku, īpaši kombinējot tos ar augiem, kam ir lieli lapas. Turklāt mēs piedāvājam dekoratīvas augu kāpnes un atbalstus no plastmasas un metāla, pieejamus dažādās gan mērenās, gan spilgtās krāsās. Orhideju cienītāji novērtēs mūsu pievilcīgos palmu atbalstus, vadus un spirāles, lai atbalstītu smalkus orhideju stiebrus.

Mūsu tiešsaistes veikals ir viena pieturas vieta visām jūsu vajadzībām, lai nodrošinātu jūsu zaļo augu veselīgu augšanu un izcilu izskatu. Mūsu plašajā augu kāpņu un atbalstu klāstā, kas pieejams dažādās formās un krāsās, ir tikai augstākās kvalitātes un ilgmūžīgi produkti. Iepirkšanās tiešsaistē par konkurētspējīgām cenām un ietaupiet laiku!