• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Kaitēkļu kontrole

Kaitēkļu kontrole ir viena no visizteiktākajām mūsu tiešsaistes dārza veikala sadaļām. Šeit atradīsiet plašu repelentu un kaitēkļu kontrolēšanas risinājumu klāstu gan lauksaimniecības kultūrām, gan dārziem, lauksaimniecības ēkām, glabāšanas telpām un mājām. Mēs piedāvājam efektīvus risinājumus pelēm un žurkām, kas bieži ievācas gan ganadošanās vietās, gan pagrabos un garāžās. Jūs arī atradīsiet atbaidošas produkcijas priekš pelešiem un lakstīgaliem, nodrošinot, ka vairs nekas nepārtrauks jūsu ziedu pušķu skaistumu! Mēs piedāvājam arī uzticamus veidus, kā novērst putnu festīvālus jūsu augļu kokos. Ja jūsu pagrabā ir apmeties mērkaķis, mūsu modernie atbaidīšanas līdzekļi var jums palīdzēt to droši un efektīvi izstumt, neradot kaitējumu dzīvniekam.

Mēs arī nākam klajā ar inovatīvām, uzticamām šķirnēm pret gliemju kontroli, kas var būt būtisks kaitējums dārzkopībā. Mēs aicinām jūs izpētīt mūsu klāstu!

Vai jūs meklējat pieejamus peļu slazdētājus? Mums ir pieejami koka, metāla un ekoloģiski dzīvē ieluši slazdētāji dažādās modeļos, ieskaitot tos, kas piemēroti lielākiem dzīvniekiem. Ja jūs plānojat iegādāties indi pret pelēm un žurkām, mēs piedāvājam Bros Granulētu Indi un Graudu Indi, kā arī izcilu Rat Perfect Killer Best. Turklāt mēs piedāvājam ekonomiskus deratizācijas barotājus. Vai meklējat risinājumus pret lakstīgaliem? Mūsu izvēlē ir izturīgie gliemju tīkli, uzticami gliemju slazdētāji ar trauksmes sistēmām un granulēti karbīda risinājumi no Sumin vai Bros dažādos iepakojuma izmēros. Mūsu veikalā jūs arī atradīsiet lavandas mēslojumu, lai atbaidītu kaitēkļus no jūsu dārza, kā arī atbaidošos aerosolus, piemēram, Kretox Best un Atvadu no Kretēm no Zielony Dom. Mūsu putnu tīkli, dažādās izmērās pieejami, var palīdzēt aizsargāt jūsu augļus no spārniem intruziem. Vai jums ir problēmas ar mērkaķiem, lapsēm vai citiem plēsējiem jūsu īpašumā? Jūs varat pasūtīt Hunter Labāko Aerosola Mērkaķu Atbaidīšanas Līdzekli vai Aerosolu Mērkaķiem, Lapsēm, Šermukšņiem, Gliemēm un Pelēm. Jūs varētu būt ieinteresēti arī mūsu ultraskaņas izstarotājos, piemēram, Spēcīgo Ropļu, Mērkaķu, Šermukšņu un Žurku Atbaidīšanas Līdzekli vai Ultraskaņas Atbaidīšanas Līdzekli ar Kustības Sensoru un Frekvences Regulēšanu, kas paredzēti, lai ātri novērstu intruzus no jūsu pagalma. Ja jūs cīnāties ar bada lakstīgaliem, ņemiet vērā mūsu fantastiskos lakstīgalu kontrolēšanas produktus, pieejamus konkurences spējas cenās, ieskaitot Substral Slugol, Pełzakol GR Sumin, Lakstīgala Kontroles Mērķi vai Atvadus no Lakstīgalas - ekoloģisku lakstīgalu barjeru no Zielony Dom.

Šis ir tikai īss ieskats mūsu visaptverošajā piedāvājumā, kas pielāgots klientiem, kas risina ar kaitēkļiem saistītās problēmas. Mēs nepārtraukti paplašinām savu klāstu ar pievilcīgām, pārbaudītām, drošām un efektīvām inovācijām. Mēs aicinām jūs izbaudīt apmierinošu tiešsaistes iepirkšanās pieredzi ar pieejamu piegādi mājās!