• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Orhideju mēslojums

Vai jūs meklējat orhideju mēslo? Atklājiet plašāko produktu klāsta izvēli šiem populārajiem, iemīļotajiem podu augiem mūsu tiešsaistes dārza veikalā. Orhidejas jau ilgu laiku ir iekarojušas mājas dārznieku sirdis kā augi, kas viegli audzējami un izcili dekoratīvi, pateicoties tiem lieliem, visu gadu ziedošiem ziediem. Lai jūsu orhidejas augtu un rotātu jūsu mājas visu gadu, pareiza mēslojuma izmantošana ir būtiska. Tomēr pārmērīga vai nepareiza mēslojuma izmantošana var būt vairāk kaitīga nekā noderīga. Veiksmīgi esat nonācis pareizajā vietā - Garden Seeds Market.

Mūsu veikala šīs apakškategorijas asortimentā ir dažādu orhideju mēslojumu klāsts, kas slaveni ar savu uzticamību. Mēs piedāvājam produktus no uzticamiem zīmoliem, piemēram, Agrecol, Biopon, Compo, Florovit, Substral, Target un Zielony Dom, kas palīdzēs jums efektīvi rūpēties par jūsu ziedu mīļākajiem! Lai ērtībai un efektivitātei izmēģiniet Substral orhideju mēslojuma paliktņus ar 3 mēnešu ilgumu vai Compo "Orchid Power" barības vielu. Vienkārši ievietojiet šos produktus podā un aizmirstiet par mēslošanu uz vairākām nedēļām. Ja jums ir priekšroka koncentrētām šķidrām mēslu vielām jūsu orhidejām, mēs iesakām izmēģināt Zielony Dom Mineral Orchidējām mēslu, Biopon Blooming Time Orchidējām mēslu, Agrecol Orchidējām mēslu vai Target šķidro "Moc Kwiatów" (Ziedu bagātība) Orchidējām mēslu. Papildus ņemiet vērā mūsu gatavas lietošanai mēslojuma smidzi, piemēram, Zielony Dom Pump Sprayer Orchidējām mēslu, Florovit Orchid Rejuvenator un Target "Krople Natury" (Dabas pilieni) Orchidējām uzturvērtību. Visi šie produkti ir pieejami ļoti pieejamās cenās mūsu tiešsaistes veikalā. Lai jūsu orhidejas lapas būtu spīdīgas, izmantojiet Agrecol Care Wipes for Orchids un citus rotājuma augus. Ja jūsu orhidejas parāda ierobežotu dzīvotspēju, nezied vai attīstās sausas, nesvesas saknes, barojiet tās ar Mycorrhizal Orchid Vaccine no Zielony Dom, bagātu ar labvēlīgām mikroorganismu vielām, lai veicinātu izaugsmi, stiprinātu spēku un izturību.

Tas ir tikai mazs ieskats mūsu plašajā orhideju mēslu klāstā. Izpētiet visu mūsu izvēles iespēju un veiciet pasūtījumu jau šodien - mūsu mēslojumi sola uzlabot jūsu orhideju ziedēšanas ilgumu un bagātību!