Populiarus produktas Šis produktas paskutinį kartą buvo pirktas prieš 7 minutę.
  • 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia įdėti minimalų užsakymą

Paprika - Ożarowska - saldus - 90 sėklos - Capsicum L.

Sena kaina: 3.99
2.99
Sutaupote: 1.00 (25%)
Skatinimas baigiasi 2020-02-29
Skatinimas baigiasi
005742
Sandelyje
+

Raudonieji saldūs „Ozarowska“ pipirai (Capsicum annuum) išsiskiria iš kitų veislių, skirtų šiltnamio ir plastiko tuneliams auginti, turint unikalų, puikų skonį. Rekomenduojama visiems didelių daržovių mėgėjams, kurie gali būti valgomi, konservuoti, užpildyti arba panaudoti gausiuose troškiniuose. "Ozarowska" pipirų vaisiai turi sultingą, saldus, storą mėsą, paslėptą po tamsiai raudona oda. Jie susiduria su gražiais, reguliariais, blokuojamomis akimis ir yra vertinami už jų aukštą vitamino C kiekį (daugiau nei citrusinių vaisių), taip pat B-komplekso vitaminų, geležies, kalcio ir magnio kiekį.

Siūlomos veislės sėklos sėjamos anksti pavasarį namuose, plastikiniuose tuneliuose, karštoje dugne arba po dangčiais. Gerai išvystyti sodinukai perkeliami į saulėtose vietose pastatytus plastikinius tunelius, kuriuose yra drėgnas, pralaidus ir drėgmę išlaikantis dirvožemis. Kadangi šis augalas auga aukštai, reikės stulbinti. Jo vaisiai yra paruošti nuimti ir vartoti nuo rugpjūčio iki spalio vidurio.

Pakuotėje yra 0,5 g raudonųjų pipirų „Ozarowska“ sėklų. Į pakuotės informaciją įeina augantis vadovas ir sėklų išrašymo data.

  • Svoris: 0,5 g
  • Naudojimas: valgyti žalias, konservuotas, užpildytas, virti
  • Derliaus nuėmimo laikas: rugpjūčio - spalio vidurio
  • Augimo forma: aukšta; reikia steikti
  • Svetainė: saulėta; drėgnas, pralaidus dirvožemis su dideliu vandens talpumu


Maždaug 90 sėklų (+/- 20%)

GardenSeedsMarket - versle jau daugiau nei dešimtmetį, ir nuo pat pradžių mūsų gaminių kokybė buvo svarbiausia. Per metus mes pristatėme aukščiausios kokybės prekes dešimčiai tūkstančių klientų iš viso pasaulio. Jų pasitenkinimas įrodo, kad pasirinkome teisingą kelią.

Visoms mūsų parduodamoms sėkloms taikomi daugiapakopiai kokybės kontrolės patikrinimai ir tik tada jie yra kruopščiai supakuoti ir išsiųsti. Mūsų gaminiai buvo apdovanoti daugybe sertifikatų ir atitinka aukščiausius Europos Sąjungos standartus. Mūsų darbuotojai yra patyrę sodininkai, kurie mielai atsakys į kiekvieną jūsų klausimą.

Iš kur gaunamos mūsų sėklos?

Visos mūsų parduotuvėje parduodamos sėklos yra iš geriausių gamintojų iš visos Europos. Ilgalaikis bendradarbiavimas su jais sugebėjo sukurti tinkamiausias sandėliavimo ir išsiuntimo sąlygas, užtikrindami, kad visada gausite šviežių ir kruopščiai išbandytų sėklų partijų. Tarpininkų pašalinimas iš viso proceso ne tik leidžia mums išvengti pasenusių sėklų, kurios galėjo būti per ilgos, sandėlio lentynoje, bet taip pat užtikrina patraukliausią kainą aukščiausios kokybės produktams.

Kokybės kontrolės procesas

Visos mūsų sėklos turi atitikti keturių pakopų kokybės kontrolės procesą.

ONE ONE prasideda kruopščiai atrenkant tiekėjus. Tikrindami savo augalus, užsienio gamintojai neįtraukiami į kokybės kontrolės procesą. Augalai tikrinami visuose jų vystymosi etapuose: kai jie pradeda augti, žydėjimo metu ir pradėdami auginti vaisius (sėklas). Šiame etape svarbiausia yra užtikrinti tinkamą augalų išdėstymą. Dėl to galima užtikrinti pageidaujamų kiekvienos rūšies ar veislės morfologinių savybių, tokių kaip spalva, aukštis ir forma, savybes.

ANTRAŠTINĖ DALIS susideda iš išsamių patikros tyrimų laboratorijos sąlygomis. Naudodamiesi aukštos kvalifikacijos darbuotojais, mūsų tiekėjai kasmet atlieka daugiau nei 30 000 kokybės patikrinimų. Mūsų reikalavimus neatitinkančios sėklos yra technologiškai rafinuotos, įskaitant džiovinimą, valymą, atnaujinimą ir bandymus.

TREČIASIS etapas prasideda sėklų sėjimu pasirinktuose kontroliniuose sklypuose. Tokiu būdu gauname vertingą, tikslią informaciją apie jų daigumą, kuris turi būti išlaikytas tinkamu lygiu. Tuo pat metu šiame etape tikrinama kiekvienos rūšies veislės tapatybė.

STANDARTINIS KETURIS vyksta mūsų sandėliuose ir pašalinamos sėklos, kurios buvo laikomos per ilgai mūsų lentynose ir pakeičiamos naujomis partijomis. Kiekviena pakuotė yra antspauduojama unikaliu partijos numeriu, taip pat su paršavedėmis.

Visi keturi etapai kartu leidžia mums pasitikėti, kad pristatytos sėklos atitinka aukščiausius standartus ir baigė visus reikiamus kontrolės etapus su plaukiojančiomis spalvomis.

Prizai ir apdovanojimai

Mūsų parduodamos sėklos yra plačiai pripažintos jų kokybe ir laimėjo daugybę apdovanojimų. Mūsų sėklos laimėjo daugybę aukso medalių ir išskiria aukštą kokybę. Gėlių pasaulis taip pat buvo pagerbtas už novatorišką požiūrį.

Tarp šių apdovanojimų buvo: TOP INNOVACIJA (2015 m. Birželio mėn.), GOLD MEDAL POZNANO TARPTAUTINĖS FAIR (2015), VARTOTOJŲ KOKYBĖS VADOVAS (2014), METŲ ŪKININKAS (2014).

Be to, dvejus metus iš eilės taip pat buvo suteiktas „IDEAL BUSINESS“ sertifikatas.

Sėkmė

Esame įsipareigoję parduoti tik aukščiausios kokybės sėklas. Atsižvelgdami į kasdienines pastangas, atkreipkite dėmesį, kad augalai yra gyvi organizmai, o jų daigumas ir augimas priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip temperatūra, dirvožemio tipas, drėgmė ir dažnis, kada jie laistomi, sėjos laikas ir sąlygos, naudojimas trąšų ir augalų apsaugos priemonių (pesticidų), taip pat oro ir klimato sąlygų. Mes teikiame pagalbą dalijantis tikslią ir naujausią sėjos ir auginimo informaciją, tačiau negalime prisiimti atsakomybės už augalus, kurie nebuvo auginami tam tikroms rūšims tinkančiomis sąlygomis.

Susiję produktai

-25%
2.36 3.15
Skatinimas baigiasi
-25%
2.59 3.46
Skatinimas baigiasi
-25%
2.59 3.46
Skatinimas baigiasi
-25%
4.73 6.30
Skatinimas baigiasi
-25%
2.43 3.24
Skatinimas baigiasi
3.28 4.38
Skatinimas baigiasi
-25%
2.59 3.46
Skatinimas baigiasi
-25%
3.65 4.86
Skatinimas baigiasi
3.43 4.57
Skatinimas baigiasi
2.99 3.99
Skatinimas baigiasi
8.02 10.69
Skatinimas baigiasi