• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Rožių sodinukai

Sveiki atvykę į mūsų kategoriją "Rožių sodinukai" mūsų sodo parduotuvėje! Čia rasite puikų rožių veislių pasirinkimą, paruoštą atgaivinti jūsų sodą. Mūsų asortimente yra įvairių veislių, įskaitant nykštukinius, žemmedžius, klimbinęs ir didžiųjų žiedinių rožių veisles. Šios puikios augalai papuoš jūsų sodą ne tik pridėdami elegantiškų akcentų, bet ir pritraukdami daug įdomių ir naudingų vabzdžių rūšių. Galų gale, rožė laikoma gėlių karalienėmis, ir tai nekeista – jums tereikia pažiūrėti į šį išskirtinai gražų, dekoratyvų augalą, kuris įgauna daug skirtingų įpročių, aukštumų ir žydi skirtingos spalvos ir dydžio žiedais. Jūs galite ją auginti šalia kraštų, konteineriuose arba naudoti kaip gyvatės. Atkreipkite dėmesį, kad rožės išlieka vietoje, todėl turite atidžiai apsvarstyti ir pasirinkti tinkamą vietą konkretaus veislės pasodinimui.

Jei svajojate apie sienų, pergolų ar palapinių puošimą gamtos grožiu, tai klimbinės rožės bus puikus pasirinkimas. Šios rožių veislės gali neprireikti daug vietos jūsų sode, tačiau jiems reikės stiprių atramų, kad sukurtų nuostabius gėlių kaskadus. Šioje kategorijoje rasite įvairių veislių, kurios gali duoti tiek didelius, tiek mažus žiedus.

Visiems balkono ir terasų savininkams mes labai rekomenduojame standartinius (kamieniniai) rožes. Šios rožių veislės panašios į mažus medžius ir gali būti auginamos puoduose, todėl jos yra puikus pasirinkimas mažesniems plotams. Jos taip pat puikiai tinka viešųjų erdvių puošimui. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad joms reikia nuolatinės priežiūros ir dėmesio, nes jos nėra paprasčiausios rožės auginimui.

Sodo, nykštukiniai ir žemmedžiai rožės rekomenduojami kraštams ir gėlių lovoms sode.

Nesivaržykite, pasirinkite savo mėgstamų rožių veislių sodinukus ir sukūrkite nuostabų, patrauklų sodą, kuris galėtų konkuruoti su anglų kilmingų sodo sodais.