• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Rozmarinų sėklos

Rožmarino sėklos (Rosmarinus officinalis) yra ilgalaikė investicija: jos užauga į stiprius, vaisius nešančius, aromatingus augalus su dideliu dekoratyviniu vertingumu. Rožmarinas nėra tik akmenyno ar balkono dekoracija, bet pirmiausia labai vertingas prieskonis ir vaistinis augalas. Be to, jis reikalauja minimalių sąlygų, tad galite jį auginti net savo virtuvės palangėje!

Paprastas rožmarinas yra krūmas su gana stipriu augimu, kompaktiška forma ir tankiu lapkociais. Jo tamsiai žalios spalvos lapai primena trumpus, storius adatus ir skleidžia malonų, aštraus kvapo aromatą. Ankstyvą vasarą augalas žydi, o jo švelnūs, šviesiai violetinės spalvos žiedai yra ypatingai dekoratyvūs. Jauni ūgliai ir lapai gali būti pjaunami ne žydėjimo metu ir naudojami kaip prieskoniai mėsai, padažams ir sriuboms, tiek švieži, tiek džiovinti. Rožmarinas turi intensyvų skonį ir aromatą, o dėl virškinimą skatinančių eterinių aliejų poveikio, padeda lengviau virškinti riebius patiekalus.

Su mūsų rožmarino sėklomis galite auginti šį vertingą augalą kur tik norite: puodelyje, ant balkono, ant saulėto palangės ar darže, kur jis gali būti kartu su kitais daugiametiais augalais. Mūsų internetinėje sodininkystės parduotuvėje rasite sėklų medžiagą su patvirtintais daigumo rodikliais. Aukščiausia kokybė yra garantuota mūsų tiekėjų - gerai žinomų gamintojų, kurie daugelį metų veikia Lenkijos sėklų rinkoje. Nelaukite, pirkti aukštos kokybės rožmarino sėklas ir pasinaudokite prieinamu pristatymu iki namų. Pas mus augalų auginimas visada baigiasi sėkme!