Alamkategooriad

Ronivad roosid

Kui otsite dekoratiivtaimi, mis kataksid seinu, pergolaid või lehtlaid, valige ronimisroosid. Nendele tugedele ronides loovad nad imelised lillekaskaadid. Sellesse rühma kuuluvad paljud kultivarid, mis erinevad enamasti õitsengute suuruse ja värvi poolest. Leiate mõned neist sortidest meie veebipõhisest aiapoest. Kõik siin saadavad seemikud paistavad silma kõrgeima kvaliteediga.

Ronimisroosid ei ole tüüpilised mägironijad ega pugejad, kuna nad ronivad tugedest üles ainult tänu vartele kasvavatele tikkudele. Need varred võivad kõverduda, seetõttu vajaksid taimed teie küljest tuge. Saadaval on nii pehmeid kui ka jäika varrega sorte. Roosid ei vaja palju hoolt ega erilisi saite. Nad kasvavad hästi päikesepaistelistel ja osaliselt varjulistel tuulega varjatud kohtadel, millel on läbilaskev ja viljakas pinnas. Nad saavad hakkama ka ebasoodsamates tingimustes. Need harmoneeruvad hästi teiste ilutaimedega, näiteks ronimisrohuga. Roosipõõsaste alumistele osadele võivad sõltuvalt teie paigutusest olla lisatud moonid, lavendel, kosmosed või floksid. Erinevalt värvitud lilledega ronivad roosid näeksid suurepäraselt aia, reelingute või vaatetornil.

Eriti soovitame kollase õiega ronimisroose, mis näevad suurepärased välja pergoladel, vaatetornidel ja muudel neile tuge pakkuvatel struktuuridel. See õitseb rikkalikult ja kaunistab teie kodu ümbritsevat ala.

There are no products in this section