• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Kāpšanas rozes

Ja Jūs meklējat dekoratīvus augus, kas sedzētu sienas, pergolas vai nojumes, izvēlieties kāpjošos rozes. Šie brīnišķīgi augi veido ziedu kaskādes, kāpjot pa atbalstiem, radot elpu aizraujošu skatu. Mūsu kategorija, Kāpjošās Rozes, ietver daudzas šķirnes, katra unikāla ar sava zieda izmēru un krāsu. Apmeklējiet mūsu tiešsaistes dārza veikalu, lai iepazītos ar dažiem no šiem izcilajiem variantiem, kuri visi izceļas ar savu augstāko kvalitāti.

Kāpjošās rozes nav tipiski kāpēji; tās kāpj pa atbalstiem galvenokārt pateicoties dzinumu ērkšķiem. Šie dzinumi var saliekties, tāpēc augiem nepieciešams nedaudz Jūsu atbalsta. Pieejamas gan mīkstas, gan cieta dzinuma šķirnes. Kāpjošām rozēm nav nepieciešama plaša aprūpe vai īpaša vieta. Tās labi aug saulainās vai daļēji ēnotās, no vēja pasargātās vietās ar caurlaidīgu un auglīgu augsni, bet tās spēj izturēt arī mazāk labvēlīgus apstākļus. Šīs rozes harmoniski sader ar citiem dekoratīviem augiem, piemēram, kāpjošo efeju, kamēr zemākās rožu krūmu daļas var papildināt ar magoni, levandu, kosmosu vai floksēm, atkarībā no Jūsu dārza plāna. Dažādu krāsu kāpjošās rozes izskatīsies lieliski uz žoga, margas vai nojumes.

Mēs īpaši iesakām vienu šķirni mūsu Kāpjošās Rozes kategorijā, kas ražo skaistus dzeltenus ziedus. Šī šķirne izceļas uz pergolām, nojumēm un citām atbalsta struktūrām, piedāvājot bagātīgu ziedēšanu, kas noteikti izrotās apkārtni ap Jūsu māju.