• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Kāpšanas rozes

Ja jūs meklējat dekoratīvos augus, kas pārklātu sienas, pergolas vai lapenes, izvēlieties kāpšanas rozes. Viņi izveido brīnišķīgas ziedu kaskādes, kāpjot uz šiem balstiem. Šajā grupā ietilpst daudzas šķirnes, kas galvenokārt atšķiras pēc ziedēšanas lieluma un krāsas. Dažas no šīm šķirnēm atradīsit mūsu tiešsaistes dārza veikalā. Visi šeit pieejamie stādi izceļas ar visaugstāko kvalitāti.

Kāpšanas rozes nav tipiski alpīnisti vai vīteņaugi, jo tās kāpj pa balstiem tikai pateicoties to spieķiem, kas aug uz kātiem. Šie stublāji var saliekties, tāpēc augiem no jūsu puses būs nepieciešams atbalsts. Pieejamas gan mīkstas, gan stīvas stublāju šķirnes. Rozēm nav nepieciešama liela kopšana un īpaša vietne. Viņi labi aug saulainās un daļēji ēnainās vietās, kas aizsargā no vēja ar caurlaidīgu un auglīgu augsni. Viņi arī var izturēties pret mazāk labvēlīgiem apstākļiem. Tie labi harmonizējas ar citiem dekoratīvajiem augiem, piemēram, kāpjošām efejām. Rožu krūmu apakšējās daļas atkarībā no jūsu izvietojuma var pavadīt magones, lavandas, kosmosi vai floksi. Kāpšanas rozes ar atšķirīgas krāsas ziediem lieliski izskatās uz žoga, margām vai lapene.

Īpaši iesakām kāpšanas rozes ar dzeltenām puķēm, kas lieliski izskatās pergolās, lapenēs un citās konstrukcijās, kas tām piedāvā atbalstu. Tas bagātīgi zied un rotā teritoriju ap jūsu mājām.