• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

BIO braškių, aviečių ir gervuogių trąša organinėms kultūroms - Florovit® - 800 g -

9.60
013154
Turime sandelyje
+

BIO braškių, aviečių ir gervuogių trąšos, pasirašytos garsaus „Florovit®“ prekės ženklo, susideda iš natūralių ekologiškų ingredientų. Tai visiškai saugu žmonėms ir aplinkai, taip pat bitėms ir kitiems apdulkinantiems vabzdžiams. Todėl jis rekomenduojamas organinėms kultūroms. Tai patenkina visus augalų mitybos poreikius ir žymiai pagerina dirvožemio kokybę. Mūsų produktas puikiai tinka mažesniam dirvožemiui, kuriame yra nedaug kamieno, nes jis pagerina jų derlingumą, subalansuoja jo struktūrą ir padidina vandens talpą. Augalai, reguliariai šeriami šiomis trąšomis, greitai ir sveikai augs ir duos turtingą derlių. Padidėtų ir jų atsparumas ligoms bei blogam orui.

Siūlome natūralias, granuliuotas, lengvai naudojamas trąšas, skirtas braškėms, avietėms ir gervuogėms papildyti. Jis tinka tiek lauke auginamiems augalams, tiek vazonuose prieš sodinant arba jau augantiems šerti. Pirmąją dozę tepkite jau pavasarį, kitą - vasarą po derliaus nuėmimo ir rudenį. Dėl šių trąšų kitais metais jūsų augalai duos dar turtingesnių vaisinių augalų.

Pakuotėje yra 800 g „BIO“ braškių, aviečių ir gervuogių trąšos ekologiškoms kultūroms iš „Florovit®“, taip pat geriausia vartoti data ir išsamios naudojimo instrukcijos.

Dozavimas:

Augalai, auginami lauke: 40-50 gramų 1 m2

Vazoniniai augalai: 5–10 gramų litre dirvožemio

Paraiškos pateikimo laikas: balandžio - spalio mėn