• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Ifeonų svogūnėliai, Ipheion

Švelnūs ir aromatingi - šie apibūdinimai geriausiai atspindi gražių Ifeionų prigimtį. Šių žavingų gėlių svogūnų skyriuje rasite tikrus sodinimo lobius. Jie praturtins jūsų pavasarį žydinčius svogūninius gėlių lovelius. Patikrinkite mūsų pasiūlymą, pasirinkite nedidelių svogūnėlių paketą, ir džiaugsmas, augant šioms gėlėms, bus tikrai didelis. Mes užtikriname aukštą svogūnų ir sodinukų kokybę prie prieinamų kainų. Pažvelkite į išsamius aprašymus ir suteikite gyvenimą savo svajonių sodui.

Kilusios iš Pietų Afrikos, Ifeionai yra svogūniniai daugiamečiai augalai, kurie pelno platesnę pripažinimą. Juos lengva auginti, ir jų klausnys gali beveik be priežiūros išlaikyti daug metų. Jie puikiai augs, jei suteiksite jiems humuso turtingą dirvą, geriausia šiek tiek rūgščiai pH. Vieta turėtų būti gerai apšviesta ir saulėta. Ifeionus geriausia sodinti rudens metu, idealiai rugsėjo ir lapkričio mėnesiais, kad jie žydėtų pavasarį.

Maži svogūnėliai slepia nepaprastai žavingas gėles. Jos auga plonais krūmais, keliančiais plonas stiebus, kuriuos vainikuoja žvaigždės formos žiedai. Spalvų paletė pagrįsta mėlynos, pastelinės rožinės ir balto atspalviais - visi šie variantai yra mūsų parduotuvėje. Jų nekaltas išvaizda akcentuojama saldžiu kvapu, kuris turi pastebimą medaus niuansą. Vasarą jie beveik dingsta iš sodo vaizdo, kai ilsisi, bet pavasarį lengvai atgiję. Ifeionai yra gėlės, kurios nereikalauja sudėtingos priežiūros. Pakanka tinkamo žiemos apsaugos, kad nepasimerktų nuo šalčio.

Ifeionų rūšys puikiai tinka kraštutinėms juostoms, mažiems gėlių loveliams ir uolynams. Jie puikiai tinka natūralizacijai ir puikiai auga puoduose. Jie kuria puikius pluoštus sausose vietose šalia pastatų sienų.

Patikrinkite mūsų pasiūlymą dėl Ifeionų svogūnėlių ir leiskite šiems žavingiems augalams jus užburti. Leiskite sau būti suvilioti nuostabiomis gėlėmis už itin prieinamą kainą. Pažiūrėkite, kiek įdomių veislių laukia jūsų pasirinkimo!

1.20 2.00
Pasiūlymas baigiasi
Išparduota
-40%
2.31 3.84
Pasiūlymas baigiasi
Išparduota
-40%
2.53 4.21
Pasiūlymas baigiasi
Išparduota
2.74 4.57
Pasiūlymas baigiasi
Išparduota
3.42 5.71
Pasiūlymas baigiasi
Išparduota
-40%
3.55 5.92
Pasiūlymas baigiasi
Išparduota
-40%
33.75 56.24
Pasiūlymas baigiasi
Išparduota
-40%
159.84 266.40
Pasiūlymas baigiasi
Išparduota