• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Džuudist nöörid

Džuudi nöörid tagavad tugeva sidumise ja kuna need on valmistatud ainult orgaanilisest kiust, on need asendamatud mahepõllumajanduses. Ostke eriti vastupidavaid džuudi nööre meie veebipoest. Valige oma vajadustele vastav paksus ja esitage tellimus soodsate kojuveo tingimustega!

Kui hindate orgaanilisi materjale ja soodsaid, vastupidavaid lahendusi, siis olete õiges kohas. Kas otsite materjale oma värskelt istutatud puude toestamiseks? Ostke meie 2,5 mm – 100 m džuudi nööri. See vastupidav, paks kiud on lõikamisele vastupidav ja keskkonnasõbralik. Džuudi nööri saate kasutada mitmesuguste taimede, sealhulgas laialt kasvavate õistaimede nagu daaliad, hortensiad ja floksid, samuti marjapõõsaste nagu vaarikad, mustikad ja sõstrad sidumiseks. Roomavad taimed näevad ronides nende abil suurepärased välja ja jõuavad uute kõrgusteni. Peenem 1,5 mm džuudi nöör sobib suurepäraselt kiireteks parandustöödeks, pakkide pakkimiseks, kingituste mähkimiseks või hoiukottide kinnitamiseks. Samuti võib see saada looduslikuks, orgaaniliseks kaunistuseks pottidele, karpidele, purkidele ja käsitsi valmistatud jõulukaartidele. Selle mitmekülgsuse tõttu on tark hoida seda kasulikku tarvikut alati varuks. Leiate selle meie poest kõige konkurentsivõimelisema hinnaga!

Tellige džuudi, kanepi, puuvilla, kookose ja teisi nööre kiire tarne garantiiga. Säästke aega ja raha, ostes veebist. Kvaliteetne ja kõigile taskukohane – see on mõistlik!