• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Puuvillast nöörid

Tere tulemast meie Puuvillast Nööri ja Köie valikusse – looduslik, mitmeotstarbeline lahendus mitmesuguste vajaduste jaoks. Meie keskkonnasõbralikud, vastupidavad ja tugevad tooted on kasulikud nii kodus kui aias. Avastage nende mitmekülgsus ja eelised täna!

Otsite õrna viisi oma taimede toetamiseks? Tuntud Browini ettevõtte 1,5 mm paksune ja 100 m pikkune Puuvillane Köis on loodud teie aeda hoidma ilma õrnade varte kahjustamiseta. Valmistatud 100% looduslikest materjalidest ja ilma kunstlike lisanditeta, on see köis taimedele ohutu ja paistab silma suurepärase vastupidavusega. See sobib suurepäraselt ka noorte puude ja põõsaste toestamiseks. Lisaks aiatöödele on meie poe Puuvillased Nöörid ja Köied ideaalsed pakkide mähkimiseks, kottide sulgemiseks või kaunistuste valmistamiseks. Nende looduslik välimus on hädavajalik rahulike roheliste alade loomiseks rõdudel ja terrassidel. Nad pakuvad plastikust nööride ja klambrite praktilisust, kuid toovad loomuliku, orgaanilise esteetika, mis sobib hästi kokku keskkonnasõbralike aksessuaaride ja kaunistustega.

Ostke parimaid Puuvillaseid Nööre ja Köisi juhtivatelt Poola tootjatelt meie poest – kõik konkurentsivõimeliste hindadega. Kasutage ära võimalust säästa ja nautige kõrgekvaliteedilisi tooteid koos koduuksele tasuta kohaletoimetamise mugavusega. Soovime teile meeldivat ja rahuldustpakkuvat ostukogemust!