• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Puuvillast nöörid

Kui otsite looduslikku mitmeotstarbelist niiti, võtke arvesse meie puuvillaseid nööre ja nööre. Keskkonnasõbralikud, vastupidavad ja tugevad tooted tulevad käsile nii kodus kui aias. Kutsume teid nende kohta rohkem teada saama!

Kas otsite viisi taimede sidumiseks nende õrnadele vartele haiget tegemata? Selles osas aitab teid puuvillane juhe 1,5 mm - 100 m kaugusel tuntud Browini ettevõttest. See 100% naturaalne nöör, millel pole kunstlikke lisaaineid, ei kahjusta taimi ja paistab silma suurepärase vastupidavuse poolest. Võite seda kasutada ka noorte puude ja põõsaste istutamiseks. Meie poest saadaval olevad puuvillast nöörid ja nöörid osutuvad kasulikuks ka pakkide pakkimisel, kottide sulgemisel või kaunistuste valmistamisel. Nad rõõmustavad oma loomuliku väljanägemisega, seega on need kohustuslikud komponendid rõdude ja terrasside roheliste nurkade korraldamisel. Need on sama praktilised kui plastist nöörid ja klambrid, kuid nende loomulik, orgaaniline välimus ühtlustub teiste keskkonnasõbralike tarvikute ja kaunistustega.

Parimate Poola tootjate puuvillast nöörid ja nöörid on meie poes saadaval soodsa hinnaga. Ärge jätke seda võimalust kasutamata ja vaadake, kui palju saate kokku hoida, tellides kvaliteetsed tooted koos tasuta kojuveoga. Soovime teile meeldivat poeskäiku!