• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Džutas auklas

Džutas auklas nodrošina stipru saistīšanu un, tā kā tās ir izgatavotas tikai no organiskajām šķiedrām, tās ir neaizstājamas ekoloģiskajā lauksaimniecībā. Iegādājieties ārkārtīgi izturīgas džutas auklas mūsu interneta veikalā. Izvēlieties atbilstošu biezumu savām vajadzībām un pasūtiet ar pieņemamu piegādi mājās!

Ja Jūs novērtējat organiskus materiālus un meklējat pieejamus, izturīgus risinājumus, Jūs esat nonākuši īstajā vietā. Vai meklējat materiālus savu nesen stādītu koku atbalstīšanai? Iegādājieties mūsu 2,5 mm – 100 m džutas auklu. Šī izturīgā, bieza šķiedra ir noturīga pret griešanu un vienlaikus ir ekoloģiski draudzīga. Jūs varat izmantot džutas auklu, lai sasietu dažādus augus, ieskaitot plaši augošus ziedošus augus, piemēram, dālijas, hortenzijas, flotes, kā arī ogulājus, piemēram, avenes, mellenes un jāņogas. Pāķīšaugi izskatīsies lieliski, kāpjot pa tiem un sasniedzot jaunas augstienes. Plānāka 1,5 mm džutas aukla ir lieliski piemērota ātrām salabojamām, sūtījumu iepakošanai, dāvanu iesaiņošanai vai krājumu maisiņu nostiprināšanai. Tā var kļūt arī par dabisku, organisku dekoru podiem, kastēm, burkām un paštaisītām Ziemassvētku kartītēm. Tā ir tik universāla, ka ir gudri vienmēr turēt pie rokas šo noderīgo piederumu krājumu. Mūsu veikalā Jūs to atradīsiet viskonkurētspējīgākajā cenā!

Pasūtiet džutas, kaņepju, kokvilnas, kokosa un citas auklas ar ātras piegādes garantiju. Ietaupiet laiku un naudu, iepērkoties tiešsaistē. Augstas kvalitātes produkti pieejami ikvienam – tas ir saprātīgi!