• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Džiuto virvelės

Džiuto virvės užtikrina stiprų surišimą, o kadangi jos pagamintos išskirtinai iš organinių pluoštų, jos yra būtinos ekologiniame ūkyje. Įsigykite itin atsparias džiuto virves mūsų internetinėje parduotuvėje. Pasirinkite tinkamą storį savo poreikiams ir užsisakykite su patraukliu pristatymu į namus!

Jeigu vertinate organines medžiagas ir ieškote prieinamų, tvirtų sprendimų, atvykote į tinkamą vietą. Ar ieškote medžiagų neseniai pasodintų medžių atramai? Įsigykite mūsų 2,5 mm – 100 m džiuto virvę. Šis atsparus, storas pluoštas yra atsparus skerdimui ir tuo pačiu ekologiškas. Džiuto virve galite rišti įvairias augalų rūšis, įskaitant plačiai augančius žydinčius augalus, pavyzdžiui, dalijas, hortenzijas, floksus, taip pat vaiskrūmius, tokius kaip avietes, gervuoges ir serbentus. Šliaužiantys augalai atrodys puikiai lipdami į viršų ir siekdami naujų aukštumų. Plonesnė 1,5 mm džiuto virvė puikiai tiks greitiems taisymams, siuntų pakavimui, dovanų įvyniojimui arba sandėliavimo maišelių užsegimui. Ji taip pat gali tapti natūraliu, organišku puošybos elementu puodeliams, dėžėms, stiklainiams ir rankų darbo Kalėdų atvirukams. Ji tokia universalu, kad protinga turėti šios naudingos priedų atsargą po ranka. Mūsų parduotuvėje rasite ją pačią konkurencingiausią kainą!

Užsisakykite džiuto, kanapių, medvilnės, kokoso ir kitų rūšių virves su greito pristatymo garantija. Sutaupykite laiko ir pinigų apsipirkdami internetu. Aukštos kokybės prekės prieinamos kiekvienam – tai prasminga!

1.75
1.75
2.46
2.46
2.46
3.39
3.39
8.05
8.05
8.05
14.65
14.65
14.65