• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Preču filtri

Cena

Dārza augu mēslojums

Vai jums irrodas, kur iegādāties augstas kvalitātes dārza augu mēslojumus par konkurences spējīgām cenām? Nezvēlieties tālāk par Garden Seeds Market! Šeit jūs atradīsiet plašu produktu klāstu no cienījamiem un pazīstamiem zīmoliem. Mūsu izvēlē ir sausas organiskās un minerālās mēslojumi, kas piemēroti visiem populārajiem dārza augiem. Izklausieties uzmanīgi izvēlēto klāstu!

Meklējat daudzfunkcionālus mēslojumus? Ņemiet vērā Biopon All Garden Flowers mēslojumu vai Granulēto Flowering Plant mēslojumu no uzņēmuma Target. Tiem, kuri koncentrējas uz veselīgu dzīvo īpašumu uzturēšanu, iesakām Florovit konifēriju slimību un salna izturības paaugstināšanas mēslojumu un Agrecol Hedge, Tree, un Ornamental Shrub mēslojumu. Mūsu sortimentā ir arī speciāli mēslojumi magnolijām, rozēm, klematīniem, zāliem, ķiplokiem, dārzeņiem, kokiem un krūmiem. Biopon ilgstošais vispārējais mēslojums, kas jāpieliek katru četrus mēnešus, ir ideāls dārzniekiem, kas meklē lēnu atbrīvošanu un ilgstošu efektivitāti. Turklāt Humistar, dabisks produkts augsnes auglības uzlabošanai, ir ideāls ekoloģiskajai dārzniecībai kopā ar BIO Planting, Transplanting un General Purpose mēslojumu.

Mūsu produkti dārza augu mēslojumu kategorijā ir izcilas kvalitātes un tiek piegādāti oriģinālajā iepakojumā ar detalizētiem lietošanas norādījumiem. Tos galvenokārt izmanto izsējot, ātrajā un vieglajā veidā, kas pielāgots jūsu augu pašreizējām vajadzībām. Vai vēlaties uzzināt vairāk? Mēs jūs aicinām izlasīt mūsu produktu detalizētas aprakstus. Iepērcieties pie mums tiešsaistē, papildiniet savu dārza augu mēslojumu kolekciju un izbaudiet bezmaksas piegādi uz mājām. Laipni lūgti Garden Seeds Market!