• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Sodo augalų trąšos

Ar galvojate, kur įsigyti aukštos kokybės sodinukų trąšas konkurencingomis kainomis? Neieškokite toliau nei Garden Seeds Market! Čia rasite įvairių produktų iš gerbiamų ir žinomų prekių ženklų. Mūsų asortimente yra sausos organinės ir mineralinės trąšos tinkamos visoms populiarioms sodo augalams. Tyrinėkite atsirinktą asortimentą, kurį atidžiai paruošėme jums!

Ieškote universalios trąšos? Svarstykite apie Biopon visiems sodui skirtą gėlių trąšą arba Granuliuotą gėlių augalų trąšą iš „Target“. Tiems, kurie sutelkia dėmesį į sveikų gyvų tvorų priežiūrą, rekomenduojame Florovit „Spygliuočių ligų ir šaltio atsparumo didinimo“ trąšą ir Agrecol „Tvorų, medžių ir puošnių krūmų“ trąšą. Mūsų asortimente yra taip pat specializuotų trąšų magnolijoms, rožėms, clematisams, vejos žolei, svogūninėms augalams, daržovėms, medžiams ir krūmams. Biopon „Ilgalaikio universalios paskirties“ trąša, kurią reikia naudoti kiekvienais keturiais mėnesiais, idealiai tinka sodininkams, ieškantiems lėto poveikio ilgam laikui. Be to, Humistar, natūralus produktas, skirtas dirvožemio derlingumui gerinti, puikiai tinka ekologiškam sodininkystei, kartu su BIO „Sėjos, persodinimo ir bendrosios paskirties“ trąša.

Mūsų produktai sodo augalų trąšų kategorijoje yra išskirtinės kokybės ir tiekiami originalioje pakuotėje su išsamiomis naudojimo instrukcijomis. Juos pagrindžia tiesioginis purškimas, greitas ir paprastas būdas, prisitaikantis prie jūsų augalų dabartinių poreikių. Norite sužinoti daugiau? Kviečiame skaityti išsamius mūsų produktų aprašymus. Perkant internetu pas mus, užbaikite savo sodo augalų trąšų kolekciją ir naudokitės nemokamu pristatymu į namus. Sveiki atvykę į Garden Seeds Market!

9.45