• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

„Bluklar Professional Clarity“ - tvenkinio vandens skaidriklis - 13 g -

7.40
017349
Turime sandelyje
+

„Bluklar Professional clarity“ yra biologinis vandens skaidriklis, skirtas tvenkiniuose, žuvų tvenkiniuose ir kituose rezervuaruose. Jis skirtas namų sodams, parkams ir kitoms vietoms, kur vandens srautas yra ribotas. „Bluklar Professional Clarity“ padeda visiems rezervuarams, kurie nuolat, nuolat susiduria su lapų, šakelių ir priemaišų užteršimu, kurį sukelia tvenkinyje gyvenantys ar jį naudojantys gyvūnai. Jį galima saugiai naudoti rezervuaruose, kur laikomos žuvys, kuriuos lanko vandens paukščiai, ūkio gyvūnai ir augintiniai. Tai visiškai saugu aplinkai ir naudingai veikia ekosistemos pusiausvyrą rezervuare.

„Bluklar Professional“ savo didelį efektyvumą ir efektyvumą turi dėkoti milijardai kruopščiai atrinktų saprotrofinių bakterijų, kurios minta negyvomis organinėmis medžiagomis. Pateiktas preparatas taip pat buvo praturtintas natūraliomis medžiagomis, palaikančiomis bakterijų veiklą. Produkto naudojimas sumažina organinio puvimo procesus, sumažina dumblo kiekį, pagreitina organinių priemaišų ir maisto dumblių skaidymąsi, o tai labai kenkia jų vystymuisi. Reguliarus Bluklar skaidriklio naudojimas garantuoja geresnį, ilgalaikį vandens skaidrumą, blokuoja dumblių vystymąsi ir sumažina nemalonų kvapą.

Produkto naudojimas nereikalauja daug pastangų. Rekomenduojama nuimti dumblo antklodę nuo tvenkinio paviršiaus. Paimkite šiek tiek vandens iš rezervuaro, kruopščiai sumaišykite jį su pakuotės turiniu ir tada tolygiai užpilkite tvenkinį laistytuvu, kuriame yra filtras. Poveikis ir veikimas gali skirtis priklausomai nuo rezervuaro taršos lygio, oro sąlygų, pavyzdžiui, saulės spindulių ir temperatūros. Rezultatai turėtų būti matomi vidutiniškai per 3–5 savaites. Šio preparato negalima maišyti su geriamuoju vandeniu. Geriausius rezultatus pasiekia vanduo, kuris yra bent 15⁰C šiltas ir kurio pH yra nuo 6,5 iki 9,0. Staigūs rezervuaro būklės pokyčiai gali sukelti naudingų bakterijų nuostolius.

„Bluklar Professional Clarity“ turėtų būti taikomas kartą per mėnesį. Čia siūlomos 13 g pakuotės pakanka 10 m 3 vandens. Sunkesnio ir patvaresnio užteršimo atveju preparatą galite tepti kas dvi savaites, kol bus pasiekti norimi rezultatai.

Nurodyta kaina galioja vienai 13 g „Bluklar Professional Clarity“ pakuotei - išvalytas tvenkinio vanduo. Naudojimo instrukcijas ir reikalingas saugos priemones galite rasti pakuotės informacijoje apie produktą. Prieš kiekvieną produkto naudojimą atidžiai perskaitykite šią informaciją.