Populārs produkts Šis produkts pēdējo reizi tika nopirkts pirms 6 minūtes.
  • 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Krūzmētra - 1200 sēklas - Mentha spicata

Vecā cena: 1.97
1.18
Jūsu ietaupījums: 0.79 (40%)
Akcijabeidzas 2024-07-20
Akcijabeidzas
Pašlaik tas ir zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: €1.18
Pēdējās pārdotās preces
003774
Noliktavā
+

Jūs varat augt brīnišķīgi aromātisko miziņu gan mājās, gan dārzos. Augs sasniedz augstumu līdz 60 cm. Tās sazarotās, spēcīgās kāti ir dekorēti ar intensīvi aromātiskām lapām. Lapas ir ovālas, gaiši zaļas, ar viengabalainām malām un nedaudz grumbainām lamīnām. Vērtīgākais garšaugu un garšvielu materiāls nāk no lapām, kas tiek novāktas pirms augiem sāk ziedēt vasaras sākumā. Svaigas lapas var pievienot aukstiem dzērieniem un desertiem, žāvētu zaļumu var pagatavot mierīgām infūzijām, kas arī ir nepieciešamas kuņģa darbības traucējumiem.

"Dārzam", "kopējam", "jēra" vai "makreles" piparmētram, jo šis augs tiek saukts arī, tam ir jābūt labi apgaismotam, bet ne pilnībā pakļautam saulei. Tas labi attīstās vidēji mitrā augsnē, kas bagāta ar organiskām vielām. Arī augsnei jābūt neitrālā vai nedaudz sārmainā. Šis augs ir ziemas izturīgs, enerģisks un var tikt audzēts ar spraudeņiem.

Iepakojumā ir 0,1 g sēklu. Komplektā iekļauta informācija par sējumu un augu audzēšanas ceļvedi.

  • Svars: 0,1 g
  • Augstums: 60 cm
  • Izmantošana: svaigi vai žāvēti augi; zāles
  • Veģetācijas forma: daudzgadīgie
  • Lapas: ovālas, gaiši zaļas, zobainas, krunkains
  • Vietne: labi apgaismota, nav tiešas saules iedarbības; vidēji mitra, neitrāla reakcija vai nedaudz sārmaina augsne ar organiskām vielām


Aptuveni 1200 sēklas (+/- 20%)

GardenSeedsMarket - darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un jau no paša sākuma mēs esam padarījuši mūsu produktu kvalitāti par galveno prioritāti. Gadu gaitā mēs esam piegādājuši vislabākās kvalitātes preces desmitiem tūkstošu klientu no visas pasaules. Viņu apmierinātība pierāda, ka esam izvēlējušies pareizo ceļu.

Visas sēklas, ko mēs pārdodam, ir pakļautas daudzpakāpju kvalitātes kontroles pārbaudēm, un tikai tad tās ir rūpīgi iepakotas un nosūtītas. Mūsu produkti ir saņēmuši daudzus sertifikātus un atbilst augstākajiem Eiropas Savienības standartiem. Mūsu darbinieki ir pieredzējuši dārznieki, kuri labprāt atbild uz jūsu jautājumiem.

No kurienes nāk mūsu sēklas?

Visas mūsu veikalā pārdotās sēklas nāk no labākajiem ražotājiem visā Eiropas Savienībā. Pateicoties ilgstošajai sadarbībai ar viņiem, mēs varējām izstrādāt vispiemērotākos uzglabāšanas un nosūtīšanas nosacījumus, garantējot, ka jūs vienmēr saņemsiet svaigas un rūpīgi pārbaudītas sēklu partijas. Starpnieku izslēgšana no visa procesa ne tikai ļauj mums izvairīties no novecojušu sēklu nosūtīšanas, kas varētu būt gulējušas pārāk ilgi noliktavu plauktos, bet arī nodrošina vispievilcīgāko cenu augstākās kvalitātes produktiem.

Kvalitātes kontroles process

Visām mūsu sēklām ir jānokārto četru posmu kvalitātes kontroles process.

ONE ONE sākas ar rūpīgu piegādātāju izvēli. Kad mēs turpinām kontrolēt savus kultūraugus, ārvalstu ražotāji netiek izslēgti no kvalitātes kontroles procesa. Augi tiek pārbaudīti katrā attīstības stadijā: kad tie sāk augt, ziedēšanas laikā un kad viņi sāks augļus (sēklas). Šajā posmā vissvarīgākais ir nodrošināt pareizu augu atstarpi. Pateicoties tam var nodrošināt katras konkrētās sugas vai šķirnes vēlamās morfoloģiskās īpašības, piemēram, krāsu, augstumu un formu.

Divu posmu veido detalizēti pārbaudes testi laboratorijas apstākļos. Izmantojot augsti kvalificētus darbiniekus ar visaugstākās kvalitātes aprīkojumu, mūsu piegādātāji katru gadu veic vairāk nekā 30 000 kvalitātes pārbaudes. Sēklas, kas neatbilst mūsu prasībām, ir pakļautas tehnoloģiskiem rafinēšanas procesiem, ieskaitot žāvēšanu, tīrīšanu, uzlabošanu un testēšanu.

TREŠAIS POSMS sākas ar sēklām izvēlētajos kontrollaukumos. Tādā veidā mēs iegūstam vērtīgu, precīzu informāciju par to dīgtspēju, kas jāsaglabā atbilstošā līmenī. Vienlaikus šajā posmā pārbauda katras sugas šķirnes identitāti.

STĀVES FOUR notiek mūsu noliktavās un sastāv no tādu sēklu likvidēšanas, kas ir uzglabātas pārāk ilgi mūsu plauktos un aizstājot tās ar jaunām partijām. Katra pakete ir apzīmogota ar unikālu partijas numuru un arī ar sēšanas datumu.

Visi četri posmi kopā ļauj pārliecināties, ka piegādājamās sēklas atbilst visaugstākajiem standartiem un ir pabeigušas visas nepieciešamās kontroles stadijas ar lidojošām krāsām.

Balvas un balvas

Sēklas, ko mēs pārdodam, ir plaši atzītas par to kvalitāti un ieguvušas daudzas balvas. Mūsu sēklas ieguva daudzas zelta medaļas un atšķirības par to augsto kvalitāti. Ziedu pasaule tika apbalvota arī par savu novatorisko pieeju.

Starp šiem apbalvojumiem bija: TOP INNOVĀCIJA (2015. gada jūnijs), GOLD MEDAL POZNAN INTERNATIONAL FAIR (2015), PATĒRĒTĀJU KVALITĀTES LEADER (2014), GADA LAUKS (2014).

Turklāt mums ir piešķirts arī “IDEAL BUSINESS” sertifikāts divus gadus pēc kārtas.

Dīgšana

Mēs esam apņēmušies pārdot tikai augstākās kvalitātes sēklas. Ņemot vērā ikdienas centienus, lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka augi ir dzīvi organismi, un to dīgtspēja un augšana ir atkarīga no daudziem faktoriem, piemēram, temperatūras, augsnes veida, mitruma un biežuma, kādā tie ir dzirdināti, sēšanas laiks un apstākļi, lietošana mēslošanas līdzekļu un augu aizsardzības līdzekļu (pesticīdu), kā arī laika un klimata apstākļu \ t Mēs sniedzam palīdzību, daloties ar precīzu un mūsdienīgu sēšanas un audzēšanas informāciju, tomēr mēs nevaram uzņemties atbildību par augiem, kas nav audzēti apstākļos, kas piemēroti attiecīgajai sugai.