• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Eremūru stādi, Eremurus

Iegremdējieties mūsu kategorijas Eremūru stādi, Eremurus pasaulē! Šeit jūs atradīsiet izcilus Eremurus augus, kas pazīstami arī kā Tuksneša svecītes. Šie fascinējoši augi lepojas ar iespaidīgiem ziediem un austrumu skaistumu, kas piesaista ikviena skatītāja uzmanību. Ja esat unikālu augu cienītājs, mūsu piedāvājums kategorijā Eremūru stādi, Eremurus noteikti jūs ieinteresēs.

Šie augi ir rotāti ar pūkainiem ziediem, kas sastāv no sīkiem zvaigznes formas ziediņiem, kuri var izcelties dārzā pat līdz 2 metru augstumam! Viņu siltā un dzīvotspējīgā krāsu palete, kas ietver zelta, oranžu, laša un baltas nokrāsas, lieliski papildina puķu dobēs no vēlā pavasara līdz vasarai.

Mūsu klāstā jūs atradīsiet daudz skaistu Eremurus šķirņu, no kurām izvēlēties. Jūs paši lemsiet par jūsu izvēlētās augu ziedu krāsu un augstumu. Kāpēc gan nepasūtīt vairākus šo grezno augu stādus un neredzēt pārsteidzošo efektu, ko tie rada?

Tik aizraujošam augam ir jābūt īpašai vietai. Daži augsti ziedi, kas novietoti saulainā puķu dobē, izskatās vislabāk. Tie ir arī piemēroti parādībai uz zāles, blakus citiem augiem, kas uzsvērtu to izsmalcināto formu. Tie izskatās fenomenāli uz dzīvžoga fona vai paslēpti zem ēkām.

Stādot Eremurus, ir jāņem vērā augu īpašās prasības, piemēram, ļoti caurlaidīga un labi notekējoša augsne. Tie arī nevar izturēt ēnu.

Mūsu tiešsaistes dārza veikals garantē piedāvāto stādu augstāko kvalitāti. Mēs aicinām jūs veikt pasūtījumus. Ērtas piegādes iespējas un pievilcīgas cenas ir mūsu stiprās puses!