• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Preču filtri

Cena

Fritilāriju sīpoli, Fritillaria

Fritilāriju sīpoli jau daudzus gadus ir ļoti populāri Centrāleiropā. Kategorijā "Fritilāriju sīpoli, Fritillaria" jūs atradīsiet dažādus šo augu veidus ar dažādiem ziediem, kas atšķiras pēc izmēra, formas un krāsas, katrs ar savu unikālo šarmu. Vai jūs esat gatavi atklāt visdekoratīvākās Fritilāriju šķirnes? Visas tās atradīsiet mūsu tiešsaistes dārza veikalā.

Mūsu sortimentā ir pieejama unikāla “Uva Vulpis” Fritilārija, kas plaši pazīstama kā lapeņu vīnogas. Tās violeti-oranžie ziedi ir trumpli, izstiepti un karājas, veidojot trompetes formas, kas rotās jūsu dārzu vasaras sākumā. Nemissiet arī iespaidīgo Persijas Fritilāriju ar tumšiem, gandrīz melniem ziediem, kas plaukst vēl agrāk. Tās daudzie zvaniņveidīgie ziedi ir savākti impozantos ziedkopos, kas krasi atrodas uz stumbriem.

Piedāvājam arī nelielu čūsku galviņu, kuras balti-zilganvioletie ziedi ir kļuvuši populāri pateicoties intriģējošam rakstam uz to ziedlapiņām. Un nedrīkstam aizmirst par izcilu Keizerkroon! Vai jau esat izvēlējušies savu iecienītāko Fritilāriju?

Ja vēlaties baudīt bagātīgu sīpolaugu ziedēšanu katru gadu, iegādājieties sīpolus tikai no uzticamiem avotiem. Mūsu veikala daudzgadīgie augi nāk no Nīderlandes, jo mēs sadarbojamies tikai ar labākajiem ražotājiem, lai nodrošinātu jums augstāko kvalitāti par pieņemamu cenu.

Tagad jums vienkārši jāizvēlas augi, kas ideāli piemēroti jūsu dārzam. Detalizēti apraksti un daudzās attēlu galerijas palīdzēs jums izdarīt pareizo izvēli. Lai jums patīkami iepirkumi!