• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Puškīniju sīpoli, Puschkinia

Iepazīstiet Puškīniju burvību mūsu tiešsaistes dārza veikalā. Puškīnija ir īpašs papildinājums jūsu pavasara puķu dobēi, kas sastāv no agras ziedēšanas sīpolaugiem. Šis veids nav tikai skaists, bet arī izņēmīgi viegli kopjams, tāpēc tas ir lielisks izvēles variants jebkuram dārzam.

Šī burvīgā sīpolauga delikātie ziedi parādās jau agrā pavasara mēnešos. Vislabāk ir stādīt mazos sīpolus saulainās vietās, jo tur tie aug vislabāk. Preferējamajam augsnes tipam jābūt labi caurlaidīgam un ar neitrālu pH vērtību. Aptuveni 10 cm lieli ziedu kupoli ar sešiem ziedlapu lapiņām un dekoratīvu tumšāku joslu vidū zied pat pie ļoti zemām temperatūrām. Tas ir izcils šī veida iezīme.

Puškīniju sīpoli lieliski piemēroti stādīšanai ziedu dobju malās, maziem puķu podiem vai akmeņainajos dārzos. To skaistums patiešām izpaužas, ja tos sajaucat ar maziem tulipāniem. Puškīnija ir arī lieliska dārza naturalizācijai. To var stādīt pie kokiem, priekšā krūmiem vai uz jūsu zāles, kur tās veido ziedošu paklāju. Tās veicas arī kā podaugi.

Mēs aicinām jūs izpētīt mūsu plašo Puškīniju sīpolu klāstu. Šis izcils augu veids ar izņēmīgām pielāgošanās spējām pelna vietu katrā dārzā.

Mūsu tiešsaistes veikalā piedāvājam simtiem fascinējošu augu par ļoti pievilcīgām cenām. Pateicoties mūsu augstas kvalitātes produktiem un ātrajai piegādei uz norādīto adresi, jūsu dārzs atgūs savu spožumu. Mēs aicinām jūs iepirkties pie mums, kur varat atklāt Puškīniju burvību. Negaidiet, iegādājieties Puškīniju sīpolus jau tagad!