• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Ifeones sīpoli, Ipheion

Maigi un smaržīgi: šie apraksti vislabāk atspoguļo skaistu Ifeionu dabu. Sīpolu sadaļā, kur piedāvājam šos burvīgos ziedus, atradīsiet īstus dārza dārgumus. Tie ieguls nedaudz daudzveidības jūsu pavasara ziedošajos sīpolziedošajos puķu dobēs. Izpētiet mūsu piedāvājumu, izvēlieties šo mazu sīpolu iepakojumu, un apmierinājums, audzējot šos ziedus, būs patiesi liels. Mēs garantējam augstas kvalitātes sīpolus un stādus par pieejamām cenām. Iegrimstiet detalizētos aprakstos un radīsiet savu sapņu dārzu.

Nākot no Dienvidāfrikas, Ifeioni ir sīpolu daudzgadīgie, kuriem ir pelnīta plašāka uzmanība. Tos ir viegli audzēt, un to klausi var palikt gandrīz bez apkopes vairākus gadus. Tie izdosies lieliski, ja tiem tiks nodrošināts humusu bagāts augsne, labākais ir viegli skābs pH. Atrašanās vietai jābūt labi apgaismotai un saulainai. Ifeionus labāk stādīt rudens sākumā, ideāli septembrī un novembrī, lai pavasarī tie ziedētu.

Mazi sīpoli paslēpj ārkārtīgi šarmantas ziedus. Tie aug kūpos, pacelot plānus kātiņus, kuros ir zvaigžņveida ziedi. Krāsu palete balstās uz zilā, pasteļrozā un baltā toņiem - visi pieejami mūsu veikalā. Viņu nevainīgajam izskatam pievieno saldu smaržu ar pamanāmu medus noti. Vasarā tie praktiski pazūd no dārza ainavas, iegrimstot miera stāvoklī, bet pavasarī tie viegli atgriežas dzīvē. Ifeioni ir ziedi, kuriem nav nepieciešama sarežģīta aprūpe. Viņiem vienkārši ir jānodrošina pienācīga ziemas aizsardzība, lai novērstu sasalšanu.

Ifeionu sugas lieliski piemērotas malām, zemām puķu dobēm un akmeņu dārziem. Tie izceļas dabisko apstākļu radīšanā un izcili attīstās podos. Tie radīs grandiozus izklaidījumus sausajās vietās pie ēku sienām.

Apskatiet mūsu Ifeionu sīpolu piedāvājumu un ļaujiet sevi iepriecināt ar šiem burvīgajiem augiem. Ļaujiet sevi kārdināt ar lieliskām puķēm ārkārtīgi izdevīgā cenā. Apskatiet, cik daudz interesantu šķirņu jūs gaida izvēlē!