• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Palmu sēklas

Ja jūs vēlaties savam mājoklim un dārzam piešķirt nelielu eksotiskuma piesitienu, izskatieties iespēju iegādāties dažādus palmas sēklas savai kolekcijai. Jums būs iespēja izvēlēties no vairākām sugām, tādējādi nodrošinot, ka atradīsit ideālo variantu savām vēlmēm. Mūsu klāstā ir pieejamas augstas kvalitātes palmas sēklas, piemēram, ievērojama Karaļa palma un eleganta Washingtonia Filifera, kuras izceļas ar izcilu kvalitāti un lielu dīgšanas spēju. Esat droši, ka mūsu sēklas nāk tikai no uzticamiem ražotājiem.

Karaļa palma, ko dažreiz dēvē par Kanāriju datļu palmi, vislabāk aug podos un tiek izvietota saulainā telpā. Vasaras mēnešos to pat var izrādīt uz jūsu balkona vai terases, taču neaizmirstiet aizsargāt to no aukstajiem laika apstākļiem, lai novērstu salnu. Šī izturīgā auga dzīves ilgums prasa periodisku pārstādīšanu - jauniem augiem katru gadu, bet vecākiem reizi 2-3 gados. Audzējot podos, tā parasti sasniedz tikai dažu metru augstumu, taču siltākos apstākļos, ja audzē zemē, tā var sasniegt pat 40 metru augstumu, veidojot biezas, izteiktas zarus ar šaurām lapām.

Tāpat Washingtonia Filifera labi jūtas tikai podos siltos un labi apgaismotos interjeros, jo mūsu klimats nelabvēlīgi ietekmē tās optimālo attīstību. Tā sasniedz iespaidīgu augstumu vairākus metrus, veidojot vēja veidā lapas ar delikātiem, pavedienveida šķiedrām. Regulāra pārstādīšana ir būtiska, lai uzturētu tās veselību un dzīvotspēju.

Tiems, kuriem ir grūti izvēlēties vienu sugu, mēs iesakām izpētīt mūsu maisīto palmu sēklu kolekciju. Šī īpaši atlasītā izvēle piedāvā dažādu palmu šķirņu iespēju, no kurām dažas var pat iegādāties mazas ziedkopas ar mazām balta, dzeltena vai krēmkrāsas ziediem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka visi palmas veidi labi jūtas tikai podos siltā un labi apgaismotā vidē. Vasarā droši viņus iznīciniet, lai baudītu saules stariņus.

Izpētiet mūsu "Palmu sēklas" kategoriju un uzsāciet ceļojumu, lai audzētu savu tropisko oāzi. Pārvērst savu mājokli un dārzu ar šiem burvīgajiem botāniskajiem brīnumiem. Iegādājieties tagad un redziet palmu sēklu maģiju dzīvot savā telpā.