• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Üleminek ja muru remont

Üleseemine ja muru parandamine on hädavajalikud, et elustada muru, mis ei talunud talve hästi, on kahjustatud mutukarjade poolt või kus on paljad kohad koerte uriini tõttu. Avastage, kui lihtne võib olla nende inetute murupindade elustamine!

Meie muru üleseemistooted pakuvad kohest lahendust paljaste kohtade täitmiseks teie murul. Oleme uhked, et tutvustame tuntud kodumaiste muruseemnete tootjate muru plaastreid. Zielona Łata (Green Patch) muru paranduskomplekt - sisaldades seemneid, väetist, mulda ja mükoriisiharusid Zielony Dom'ist - on ökonoomne valik kahjustatud muru parandamiseks. Selles komplektis olev kvaliteetne seemnesegu sisaldab kiirekasvulisi rohttaimi ning viljaka mulla ja mükoriiside lisamisega hakkab uus muru kiiresti kasvama ja paksenema. Vajate suuremat kogust? Regina muru - ideaalne valik muru taastamiseks ettevõttelt Target - on saadaval erinevates suurustes, alates 100 g kuni 5 kg. Soovitame ka Bioponi maagilist muru paranduskomplekti 33 laigule. Koeraomanikele võib olla eriti kasulik Bioponi maagiline muru paranduskomplekt 4-ühes koerakahjustatud muru jaoks - kõikehõlmav komplekt seemnete, mulla, väetise ja koera uriini neutraliseerijaga. Tutvuge ka meie muude pakkumistega - kutsume teid sirvima meie laia valikut.

Üleseemise ja muru parandamise tooted taskukohaste hindadega, kiire kohaletoimetamise ja kvaliteedigarantiiga tagab veebipood Garden Seeds Market kõrgeima osturahulolu taseme! Ärge viivitage, taastage oma muru ilma pangakontot koormamata. Me teeme selle saavutatavaks.