• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Universaalsed rohuseemned

Teie koduaia muru peaks olema nii dekoratiivne kui ka koht aktiivseks lõõgastumiseks - seega ärge kartke osta Universal Grass Seeds. Selles meie veebipoe aiakategooria alamkategoorias saadaolevad muru seemnevalikud on mitmekülgsed. Need taluvad kulumist, säilivad hästi tiheda niitmise all, taastuvad kiiresti ja moodustavad tiheda, elegantse muru ilma paljaste kohtadeta.

Otsite seemneid, mis kasvavad kiiresti ja sobivad ideaalselt koduaedadele? Rohelised Universal ja Trawnik Polski Universal sordid kindlasti ületavad teie ootusi. Need vastupidavad, pikaajalised segud levivatest murudest sisaldavad mitmeaastase raiheina, punast pähklit ja Kentucky sinist muru (tuntud ka kui sile niidetud muru) seemneid. Nende seemnete segu valimine tagab kiire idanemise ja kiiresti areneva tiheda, tühimikest vaba rohelise vaiba - isegi ebakorrapärase struktuuriga pinnasel. Teine kiire idanemisega, tugev ja väga soovitatav muruvalik on Piknik - Universal Grass koduaedadele ja õuedele. See koosneb vastupidavast rohust, mis kasvatab paksud, elavad rohelised lehed. Ja kui unistate oma kodu ümbruse muutmisest õitsevaks niiduks, valige Trawnik Kwiatowy (Lilleline muru). See muru- ja õiesegu toob teie aeda maalilist võlu.

See valik esindab vaid osa meie laiast Universal Grass Seeds valikust. Garden Seeds Market pakub kvaliteetseid muru seemneid tuntud kodumaistelt ja rahvusvahelistelt tootjatelt (näiteks Barenbrug, Biopon, Planta, Target), saadaval pakendites alates 0,9 kg kuni 5 kg. Kasutage ära meie konkurentsivõimelisi hindu kvaliteetsete muru seemnete eest ja saavutage kaunilt hooldatud aed ilma oma eelarvet pingutamata!

11.13
19.60