• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Professionaalsed rohuseemned

Tellige professionaalsed muruseemned konkurentsivõimeliste hindadega meie veebipõhisest aiapoodist. Meie kvaliteetsed seemned tagavad kõrge idanemise ja tagavad elegantse, tervisliku ja tiheda muru kasvu. Tutvuge meie valikuga ja laske end üllatada sellega, mida meil veel pakkuda on.

Miks investeerida professionaalsetesse muruseemnetesse? Meie seemned on hoolikalt valitud ekspertide poolt ja pakuvad parimat võimalikku kvaliteeti. Meie valikus on professionaalsed seemned Barenburgilt, maailma juhtivalt muruseemnete ettevõttelt, mis on tuntud seemnete tarnimise poolest suurürituste korraldajatele. Selles kategoorias leiate muruseemnevalikud, mis sobivad nii kuivadele, päikesepaistelistele aladele (Watersaver) kui ka varjulistele kohtadele (Shadow Gazon). Meie muruseemnete segud koosnevad liikidest ja sortidest, millel on selgelt määratletud keskkonnanõuded. Seemned päikesepaistelistele aladele arendavad sügava juurestikuga süsteemi ja vajavad minimaalset kastmist, samal ajal kui varjulistes kohtades mõeldud seemned säilitavad erksa värvi ka vähese päikesevalguse korral ja kasvavad aeglaselt, vähendades vajadust sagedase niitmise järele. Saadaval on ka suurepärased spordimuruseemned, sealhulgas muruseemnevalikud nii puhke- kui ka spordiplatsidele, millel on parem vastupidavus kulumisele. Exclusor / Gazon Elite segu, mis on ideaalne esitluste muru jaoks, paistab silma kõrge haiguskindluse, pehmuse ja suurepärase välimusega, luues püsiva rohelise vaiba efekti. See on meie tippsoovitus nõudlikele klientidele.

Meie professionaalsed muruseemned on saadaval erineva suurusega pakendites, võimaldades teil leida täpselt oma vajadustele sobiva valiku. Tutvuge meie valikuga ja nautige ostuelamust!