• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Professionaalsed rohuseemned

Te tellite meie veebipõhisest aiapoest konkurentsivõimelise hinnaga professionaalseid rohuseemneid. Kvaliteetse kõrge idanemisvõimega seemned tagavad elegantse, tervisliku ja paksu turba kasvamise. Vaadake meie pakkumist ja vaadake, mida veel võiksime teid üllatada.

Miks tasub investeerida professionaalsetesse rohuseemnetesse? Need valikud on koostanud seemneeksperdid ja paistavad silma võimalikult kõrge kvaliteediga. Meie veebipoest leiate professionaalseid seemneid muruseemnete maailma liidrilt Barenburgilt - ettevõttelt, kes tarnib seemneid suurimate spordisündmuste korraldajatele. Selles alamkategoorias võite leida muru seemnevalikuid nii kuivade, päikeseliste alade (Watersaver) kui ka varjuliste kohtade (Shadow Gazon) jaoks. Siin pakutavad rohuseemnesegud koosnevad selgelt määratletud keskkonnanõuetega liikidest ja sortidest. Päikeseliste kasvukohtade turvas arendab sügavale ulatuvat juurestikku ja tal on madalad kastmisvajadused, samas kui varjuliste laikude jaoks mõeldud turvas omandab ereda värvuse ka vähema päikesevalguse käes ja kasvab aeglaselt, välistades vajaduse sagedase niitmise järele. Meie poest leiate ka suurepäraseid Sport-rohuseemneid, sealhulgas muru seemnevalikuid puhke- ja spordialadel, millel on parem vastupidavus turvitusele. Exclusor / Gazon Elite kompositsioon vitriinide jaoks, mis paistab silma kõrge haiguste taluvuse, pehmuse ja imelise väljanägemisega ning tagab püsiva rohelise vaiba efekti, on meie ettepanek kõige nõudlikumale kliendile.

Meie professionaalsed rohuseemned on saadaval erineva suurusega pakendites, mis võimaldab teil oma valiku täpselt teie vajadustele kohandada. Kutsume teid sirvima meie pakkumist ja soovime teile meeldivat ostureisi!