• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Muru saastumise kaitse

Kuidas saaksite muru tõhusalt kaitsta saastumise eest? Probleemi põhjuse kõrvaldamine osutub vastuseks! Pakume ülitõhusaid ja taskukohaseid kahjuritõrjevahendeid. Parima võimaliku kvaliteediga muruhooldustooted, mis aitavad teil kõik kahjurite jäljed kõrvaldada, on saadaval ka meie aiapoes. Vaadake lihtsalt lähemalt!

Kui teie ilusat muru rikuvad moolipuru, ärge kauem oodake ja tellige mutipüüdja - mutilõks. See odav, kuid tõhus püünis ei kahjusta loomi, kuid võimaldab teil neid ohutult väljaspool oma vara vedada. Kuid kuidas takistada kahjureid tagasi tulemast? Osta hüvastijätt mutile - tõrjevahend Zielony Domilt või Reiss-Auss Gran firmalt Target, mis tõrjub mooli, koeri ja kasse tõhusalt. Kui soovite vältida keemiliste ainete kasutamist, osutuvad selle probleemi suurepäraseks lahenduseks BROS-i elektrooniline mooli ja näriliste tõrjevahend või ultraheli Solar ultraheli mool, hiired, gopher ja volethülgav tõrjevahend. Need vastupidavad seadmed eraldavad helilaineid, mis tõrjuvad kahjurid viivitamatult ja tõhusalt nende läheduses viibimast. Meie vastupidavad tõrkekindlad seadmed teenivad teid aastaid usaldusväärselt. Ja kuidas on olukorraga, kus mitte mutt, vaid teie armastatud lemmikloom, kes muru ohustab? Teil oleks kindlasti vaja Urynal - murukaitset koera uriini eest. See toode neutraliseerib loomade uriini mõju ja toetab rohu kasvu. Telli maagiline muru parandus ka koerakahjustuste jaoks. See komplekt võimaldab teil katta tiheda turbaga kuni 33 õõnsat kohta!

Nagu näete, on muru taskukohase hinnaga võimalik saastumise eest kaitsta. Ostke meie veebiaianduskaupluses, kasutage odavat kojuvedu ja veenduge, et teie aias pole igavesti kahjureid. Lisateave pakkumise kohta täna!