• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Muru aksessuaarid

Ootame teid murutarvikute alajaotusesse! Siit leiate palju kasulikke, uuenduslikke ja praktilisi tooteid, mis hõlbustavad muru hooldamist!

Murutarvikud hõlmavad laia tootevalikut. Jagasime selle osakonna täiendavatesse alamkategooriatesse, et oleks teile huvitava tootevaliku leidmine hõlpsam. Ilusa muru jaoks on mitu eeldust. Kui olete alles alustanud oma aias rohelise vaiba rajamist, siis tutvuge rohuseemnete ja muruväetiste kategooriatega. Kui olete juba uhke muruomanik, võiksite selle seisundit ja välimust parandada. Selles osas aitaksid teid mururehad, rohukäärid ja igasugused muru servad. Kui teil on probleeme muttide, koerte ja muude kahjuritega, külastage jaotist Muru saastumise kaitse. Kui räbal ilmega muru teile muret valmistab, otsige lahendust aeraatori ja kobestide või väetiste sektsioonidest.

Muru aksessuaaride osakond pakub ka mururulle, rull-naelu, muru vihmaveetorusid, servade naelu ja aiavoolikute kärusid. Need väga funktsionaalsed ja praktilised tooted ei pruugi olla igapäevaseks kasutamiseks mõeldud esemed, kuid kui soovite oma muru mugavalt ja põhjalikult hooldada, peaksite end kindlasti nendega varustama!

Istuge mugavalt maha ja sirvige meie tooteid ning lisage ostukorvi tooteid. Me garanteerime rahuldava ostukogemuse tänu kvaliteetsete toodete laiale valikule taskukohase hinnaga. Tellitud kaubad jõuavad kiiresti koju või aeda.