• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Muru aksessuaarid

Tere tulemast meie Muru aksessuaarid jaotisse! Siit leiate laia valikut kasulikke, uuenduslikke ja praktilisi esemeid, mis aitavad teil oma muru hõlpsasti hooldada.

Meie Muru aksessuaarid kategooria pakub ulatuslikku toodete valikut, mis on mugavuse huvides jaotatud alamkategooriatesse. Kas olete alles alustamas oma muru planeerimist muruseemnete ja muruväetistega või soovite parendada juba olemasolevat muru? Meil on teie jaoks lahendused olemas. Tööriistad nagu mururehad, murukäärid ja erinevad muru ääristused on saadaval muru seisukorra ja välimuse parendamiseks. Kas teil on probleeme muttide, koerte või muude kahjuritega? Meie Muru saastekaitse osakond võib aidata. Kui teie muru tundub veidi kulunud, siis lahendused ootavad meie Aeraatorite ja Skarifikatorite või väetiste osakondades.

Lisaks sisaldab meie Muru aksessuaarid osakond muru rulle, rulli naelu, muru kraave, ääristuse naelu ja aiavoolikute korve. Need funktsionaalsed ja praktilised esemed ei pruugi igapäevaselt kasutuses olla, kuid need on hädavajalikud muru mugavaks ja põhjalikuks hooldamiseks.

Nii et istuge mugavalt, sirvige meie valikut ja lisage oma lemmikud ostukorvi. Lubame teile rahuldustpakkuvat ostukogemust koos laia kvaliteetsete toodete valikuga taskukohase hinnaga. Teie tellitud kaubad jõuavad kiiresti teie koju või aeda.