• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Õllepruulimine ja siidri valmistamine

Tere tulemast meie õllepruulimise ja siidri tegemise osakonda! Siin oleme kokku kogunud kõik vahendid ja materjalid, mida vajate suurepäraste koduste jookide valmistamiseks. Olgu te olete kogenud pruulija või alustate alles oma teekonda, õlle ja siidri entusiastid leiavad meie poest kõik vajaliku eduka koduse pruulimise kogemuse jaoks.

Oma ostukogemuse veelgi sujuvamaks muutmiseks oleme organiseerinud meie tooted järgmistesse alamkategooriatesse. Tutvuge meie õllepärmi jaotisega, kus saate valida ülemise pärmi ja alumise pärmi vahel, olenevalt sellest, millist tüüpi õlut soovite pruulida. Meie laos on ka lai valik olulisi õllepruulimistarvikuid. Näiteks avastage meie pöörlev käärituskraan, mis on nüüd saadaval väga konkurentsivõimelise hinnaga. Kombineerige see meie kvaliteetsete pudelikorkide ja kulutõhusate korgitseritega. Ärge jätke märkamata ka meie õllepudelitele sobivat õhukindlat swingtop-lukku ja sobivaid silikoonist tihendeid swingtop-pudelitele. Nende tarvikutega säilib teie õlle maitsvus ja aroom, tagades, et see jääb esmaklassilise kvaliteediga. Ohutuse tagamiseks pärast naudingut kaaluge meie ühekordse alkoholi hingeõhu testerit oma ostukorvi lisamist. Kui te mõtlete, kust alustada oma õllepruulimise teekonda, siis meie õllepruulimiskomplektide jaotisest leiate vastuse. Ostke kvaliteetne komplekt vajalike tarvikutega tipptasemel õlle valmistamiseks ja ärge kunagi muretsege, et oleksite unustanud mõne olulise elemendi. Lisaks laiendage oma teadmisi meie raamatutega. Meie Samm-sammult veini ja õlle valmistamise juhend avab nende põnevate käsitööde kõik saladused!

Kutsume teid avastama ja ostma internetis, olles kindlad meie rahulolu garantii osas. Oleme pühendunud pakkuma kvaliteetseid tooteid mõistliku hinnaga. Sukelduge meie laiasse valikusse ja nautige tasuta kojutoimetamise eeliseid. Laske õllepruulimisel ja siidri valmistamisel olla teie järgmine armastatud hobi!