• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Alaus darymas ir sidro gamyba

Sveiki atvykę į mūsų Alaus gamybos ir Sidro gamybos skyrių! Čia mes esame susirinkę visus įrankius ir medžiagas, kurios jums prireiks puikiems naminiams gėrimams gaminti. Ar esate patyręs bravoras ar tik pradedate savo kelionę, alaus ir sidro entuziastai mūsų parduotuvėje ras viską, ko jiems reikia sėkmingam namų bravorui.

Siekdami dar labiau palengvinti jūsų apsipirkimo patirtį, mes suskirstėme savo produktus į šias subkategorijas. Ištyrinkite mūsų Alaus mielių skyrių, kur galite pasirinkti tarp viršuje pildančių ir apačioje pildančių mielių, priklausomai nuo to, kokio tipo alų norite bravorui. Mūsų sandėlyje taip pat yra platus būtinų alaus bravoriui priedų asortimentas. Pavyzdžiui, atraskite mūsų pasuktinį fermentavimo kraną, dabar prieinamą labai konkurencinga kaina. Jį derinkite su mūsų aukštos kokybės butelių dangteliais ir ekonomiškomis butelių uzdangomis. Nepraleiskite mūsų hermetiško swingtop užrakto alaus buteliams ir tikslių silikoninių sandariklių swingtop butelių užrakams. Šiais priedais jūsų alus išsaugos skonį ir aromatą, užtikrindamas, kad jis išliks aukštos kokybės. O po malonumo svarbiausia - įsigykite vienkartinį alkoholio kvėpavimo testerį. Jei jūs klausiatės, nuo ko pradėti savo alaus bravoją, mūsų Alaus bravorių rinkinys turi atsakymą. Įsigykite išsamų priedų rinkinį, reikalingą puikiam alaus gamybai, ir niekada nesijaudinkite, kad pamiršote būtinus elementus. Taip pat plečiama jūsų žinios mūsų knygomis. Mūsų Žingsnis po Žingsnio Vyno ir Alaus gamybos vadovas atskleis visus šių įdomių amatininkystės paslapčių!

Kviečiame jūsų tyrinėti ir pirkti internetu, pasitikėdami mūsų pasitenkinimo garantija. Mes įsipareigoję siūlyti aukštos kokybės produktus už prieinamas kainas. Pasinerkite į mūsų platus asortimentą ir mėgaukitės nemokamu pristatymu namo. Leiskite alaus gamybai ir sidro gamybai tapti jūsų kitu mylimu užsiėmimu!

2.27
5.39
6.25
7.51
11.18
12.47
12.69
16.48