• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Alus darīšana un sidra gatavošana

Laipni lūdzam mūsu Alus bruošanas un Cidra gatavošanas nodaļā! Šeit esam apkopojuši visus rīkus un materiālus, kas jums būs nepieciešami, lai izgatavotu izcilas mājas gatavotas dzērienus. Vai esat pieredzējis alus brūvētājs vai tikko sāk savu ceļojumu, alus un cidra entuziasti mūsu veikalā atradīs visu nepieciešamo veiksmīgai mājas bruošanai.

Lai padarītu jūsu iepirkšanās pieredzi vēl gludāku, esam organizējuši mūsu produktus šādās apakškategorijās. Izpētiet mūsu Alus raugu sadaļu, kurā varat izvēlēties starp virspusē fermentējošiem un apakšpusē fermentējošiem raugiem, atkarībā no tā, kāda veida alu vēlaties bruošanai. Mūsu krājumā ir arī plašs alus bruošanas piederumu klāsts. Piemēram, atklājiet mūsu rotējošo fermentācijas izlaižamā ūdens krānu, kas tagad ir pieejams ļoti konkurences spējīgā cenā. Savienojiet to ar mūsu augstas kvalitātes pudeļu vāciņiem un ekonomiskajiem pudeļu pievilkšanas ierīcēm. Nepalaidiet garām arī mūsu gaisa ciešo swingtop slēdzi alus pudelēm un atbilstošās silikona blīves swingtop pudelēm. Ar šiem piederumiem jūsu alus saglabās tā garšu un aromātu, nodrošinot, ka tas paliek augstas kvalitātes. Un drošības nolūkos pēc baudīšanas izskatieties mūsu vienreizējo alkohola elpas testeru. Ja jums rodas jautājums, kur sākt savu alus bruošanas ceļojumu, mūsu Alus bruošanas komplektu sadaļā atradīsiet atbildi. Iegādājieties visaptverošu piederumu komplektu, kas nepieciešams izcilam alus gatavošanai, un nekad nerūpējieties, ka jūs aizmiršīsit būtiskus elementus. Paplašiniet arī savas zināšanas ar mūsu grāmatām. Mūsu Soli pa Solim Vīna un Alus gatavošanas ceļvedis atklās visas šo aizraujošo amatniecības noslēpumus!

Mēs jūs aicinām izpētīt un veikt pirkumus tiešsaistē, uzticoties mūsu apmierinātības garantijai. Mēs esam apņēmušies piedāvāt augstas kvalitātes produktus par saprātīgām cenām. Iegrimstiet mūsu plašajā klāstā un izmantojiet bezmaksas piegādes priekšrocības. Ļaujiet alus bruošanai un cidra gatavošanai kļūt par jūsu nākamo mīļoto hobiju!

2.27
4.35
5.39
6.00
6.25
7.51
11.18
12.47
12.69