• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Micēlija nārsta sveces

Micēlija nārsta sveces ir lieliska izvēle sēņu cienītājiem un dārzkopības entuziastiem, kuri meklē unikālu un atmaksājošu izaicinājumu. Mūsu tiešsaistes veikals ir tendenču veidotājs, piedāvājot plašu garšīgu sēņu klāstu, ko varat audzēt tieši savā dārzā. Pārlūkojiet mūsu dzīvotnēs attēlus un izlasiet informatīvos aprakstus, lai uzzinātu vairāk par šīm aizraujošajām sēnēm!

Nepalaaidiet garām—pasūtiet savas Micēlija nārsta sveces jau šodien, lai audzētu ļoti novērtēto zāģzobu ozolu sēni, pazīstamu arī kā šiitake, ilgmūžības sēni. Mēs piedāvājam arī citas eksotiskās Āzijas šķirnes, kas noteikti iepriecinās jūsu garšas kārpiņas, piemēram, nameko, maigo lauvas čupu un maitake—pazīstamu arī kā meža vistu, slavenu ar tās medicīniskajām īpašībām. Šīs ir sēnes, kuras jūs neatradīsiet svaigas nevienā veikalā, bet varat tās audzēt paši! Eiropas šķirņu cienītājiem mēs iesakām medus sēni, samta kāju vai enoki, topola sēni un izcilās pērļu, rozā un zelta austernsēnes. Neaizmirstiet izpētīt arī mūsu citas Micēlija nārsta sveces!

Mūsu veikals piedāvā augstākās kvalitātes iesācēju komplektus garšīgu un veselīgu sēņu audzēšanai. Mēs lepojamies ar piedāvātajām konkurētspējīgām cenām un efektīvām piegādes iespējām. Uzziniet jau šodien, cik daudz varat ietaupīt, pērkot mūsu tiešsaistes dārzkopības veikalā!