• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Palmių sėklos

Jei norite įnešti šiek tiek egzotiškumo į savo namus ir sodą, svarstykite galimybę pridėti kelis palmių sėklas į savo kolekciją. Turėsite galimybę pasirinkti iš įvairių rūšių, užtikrindami, kad rasite tobulą variantą savo skoniui. Mūsų asortimente yra aukštos kokybės palmių sėklos, tokios kaip didingoji Karališkoji palma ir elegantiška Washingtonia Filifera, žinomos dėl jų išskirtinės kokybės ir stipraus daigumo. Būkite tikri, kad mūsų sėklos yra gaminamos tik iš patikimų gamintojų.

Karališkoji palma, taip pat žinoma kaip Kanarų datulės palmė, geriausiai auga puoduose ir saulėtame kambaryje. Vasaros mėnesiais net galite ją eksponuoti balkone arba terasoje, bet nepraleiskite prigludimo prieš šaltą orą, kad išvengtumėte šalčio. Tai ilgaamžė augalija, nors ji reikalauja periodiško persodinimo - jaunesniems augalams kasmet, vyresniems kas 2-3 metai. Auginama puode, ji paprastai pasiekia tik kelis metrus aukščio; tačiau šiltuose klimatuose, sodinant žemėje, ji gali užaugti iki net 40 metrų aukščio, formuodama gausią, tankią palmių šakeles su siaurais lapais.

Panašiai, Washingtonia Filifera klesti tik puoduose šiltoje ir gerai apšviestoje aplinkoje, nes mūsų klimatas nepalaiko jos optimaliam augimui. Ji pasiekia didžiulius aukštus kelių metrų dydžio, formuodama ventiliatoriškas lapus su plonomis, siūlinėmis skaidulomis. Reguliarus persodinimas yra būtinas jos sveikatai ir gyvybingumui palaikyti.

Tiems, kurie sunkiai sprendžia dėl rūšies, rekomenduojame tyrinėti mūsų įvairių palmių sėklų kolekciją. Kai kurios iš jų gali žydėti, sudarydamos mažas žiedynus iš mažų baltų, geltonų arba kremo spalvos gėlių. Žinoma, visos palmės gali būti auginamos tik puoduose ir dedamos į šiltą ir gerai apšviestą aplinką, o vasarą jas galite laikyti lauke, kad jos mėgautųsi saulės spinduliais.

Ištyrkite mūsų "Palmių sėklų" kategoriją ir imkitės kelionės, kad pradėtumėte auginimo savo tropicalų oazę. Pakeiskite savo namus ir sodą šiais žaviomis botaninėmis stebuklais. Pirkti dabar ir stebėti palmių sėklų magiją, kuri pradės gyvuoti jūsų paties erdvėje.