• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Medvilninės virvės

Jei ieškote natūralios, universalios virvės, atsižvelkite į mūsų medvilnines virves ir virves. Ekologiški, patvarūs ir stiprūs produktai derės namuose ir sode. Kviečiame daugiau sužinoti apie juos!

Ar ieškote būdo, kaip surišti augalus, nepakenkdami jų švelniems stiebams? Šiuo atžvilgiu jums padės medvilninis virvelė, 1,5–100 m atstumu nuo garsios „Browin“ kompanijos. Šis 100% natūralus virvelė be jokių dirbtinių priedų nekenkia augalams ir išsiskiria puikiu patvarumu. Jį taip pat galite naudoti jauniems medžiams ir krūmams sukrauti. Mūsų parduotuvėje siūlomos medvilninės virvės ir virvelės taip pat bus naudingos pakuojant siuntinius, užklijuojant maišus ar ruošiant papuošalus. Jie džiugina savo natūralia išvaizda, todėl yra privalomas komponentas rengiant žaliuosius kampus balkonuose ir terasose. Jie yra tokie pat praktiški kaip plastikinės virvės ir sagtys, tačiau natūralus, natūralus jų vaizdas harmonizuosis su kitais ekologiškais aksesuarais ir dekoracijomis.

Geriausių Lenkijos gamintojų medvilnines virves ir virves mūsų parduotuvėje galite įsigyti už prieinamą kainą. Nepraleiskite progos ir sužinokite, kiek sutaupysite, užsisakydami aukštos kokybės gaminius su nemokamu pristatymu į namus. Linkime malonios kelionės į apsipirkimą!