• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Kokvilnas auklas

Ja jūs meklējat dabisku, universālu auklu, ņemiet vērā mūsu kokvilnas auklas un auklas. Videi draudzīgi, izturīgi un spēcīgi izstrādājumi noderēs mājās un dārzā. Mēs aicinām jūs uzzināt vairāk par viņiem!

Vai jūs meklējat veidu, kā piesiet augus, nekaitējot to maigajiem kātiem? Šajā ziņā jums palīdzēs kokvilnas aukla 1,5 mm - 100 m attālumā no slavenās firmas Browin. Šis 100% dabīgais vads bez jebkādām mākslīgām piedevām nekaitē augiem un izceļas ar izcilu izturību. Jūs to varat izmantot arī jaunu koku un krūmu sakraušanai. Kokvilnas auklas un auklas, kas pieejamas mūsu veikalā, izrādīsies noderīgas arī paku iesaiņošanā, maisu aizzīmogošanā vai rotājumu sagatavošanā. Viņi priecē ar savu dabisko izskatu, tāpēc ir obligāta sastāvdaļa zaļo stūru sakārtošanā pie balkoniem un terasēm. Tās ir tikpat praktiskas kā plastmasas auklas un aizdares, taču to dabiskais, organiskais izskats harmonizēsies ar citiem videi draudzīgiem aksesuāriem un rotājumiem.

Polijas labāko ražotāju kokvilnas auklas un auklas mūsu veikalā ir pieejamas par pieņemamām cenām. Nepalaidiet garām šo iespēju un redziet, cik daudz jūs ietaupīsit, pasūtot augstas kvalitātes produktus ar bezmaksas piegādi mājās. Mēs vēlam jums patīkamu iepirkšanās braucienu!