• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Kokvilnas auklas

Laipni lūdzam mūsu Kokvilnas Auklu un Virvju klāstā – dabiska, daudzfunkcionāla risinājuma plašam vajadzību klāstam. Mūsu videi draudzīgie, izturīgie un spēcīgie produkti būs ērti lietojami mājās un dārzā. Atklājiet to daudzpusību un priekšrocības šodien!

Meklējat maigu veidu, kā atbalstīt savus augus? 1,5 mm bieza un 100 m gara Kokvilnas Aukla no slavenās Browin kompānijas ir radīta, lai rūpētos par jūsu dārzu, nesabojājot maigus stumbrus. Izgatavota no 100% dabiskiem materiāliem un bez mākslīgām piedevām, šī aukla ir droša augiem un izceļas ar izcilu izturību. Tā ir ideāla arī jauno koku un krūmu atbalstīšanai. Papildus dārzkopībai, mūsu veikala Kokvilnas Auklas un Virves ir lieliski piemērotas sūtījumu ietīšanai, maisiņu plombēšanai vai rotājumu veidošanai. To dabiskais izskats ir nepieciešams, lai radītu mierpilnas zaļās zonas uz balkoniem un terasēm. Tās piedāvā plastmasas auklu un skavu praktiskumu, taču nes sevī dabisku, organisku estētiku, kas lieliski saskanēs ar videi draudzīgiem aksesuāriem un dekorācijām.

Iepērcieties labākās Kokvilnas Auklas un Virves no vadošajiem poļu ražotājiem mūsu veikalā – visam ir konkurētspējīgas cenas. Neizlaidiet iespēju ietaupīt un izbaudiet augstas kvalitātes produktus ar bezmaksas piegādes uz mājām ērtībām. Vēlam jums patīkamu un apmierinošu iepirkšanās pieredzi!