• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Ātrgaitas un zāliena remonts

Zāliena sēšana un labošana ir būtiska, lai atjaunotu zālienu, kas nav pārziemojusi ziemā labā stāvoklī, cietusi no pelēm vai ir tuksnesis, ko izraisījis suņu urīns. Atklājiet, cik vienkārši var atjaunot šos neestētiskos dārza apgabalus!

Mūsu produkti zāliena sēšanai piedāvā nekavējoties risinājumu tuksnesim aizpildīt jūsu zālienu. Mēs lepojamies ar zālienu plāksnēm no ievērojamiem vietējiem zālienu sēklu ražotājiem. Zielona Łata (Green Patch) zāliena labošanas komplekts - kas satur sēklas, mēslojumu, augsni un mikorīzu no Zielony Dom - ir ekonomiska iespēja salabot bojātu zālienu. Šajā komplektā esošais augstas kvalitātes sēklu maisījums ietver strauji augošas zāles, un pievienojot auglīgu augsni un mikorīzu, jauns zāliens ātri uzaugs un biezēsies ātri. Vai jums ir nepieciešams lielāks daudzums? Regina zāle - ideāli piemērota dārza atjaunošanai no Target - ir pieejama dažādās izmēru izvēlēs, sākot no 100 g līdz 5 kg. Mēs arī iesakām Magisko dārza labošanas komplektu ar 33 plankumiem no Biopon. Suņu īpašniekiem varētu būt īpaši noderīgs Magiskais dārza labošanas komplekts 4 vienādā ar suņu urīna neutralizatoru - plašs komplekts ar sēklām, augsnēm, mēslojumu un suņu urīna neutralizatoru. Izpētiet arī mūsu citus piedāvājumus - aicinām jūs aplūkot mūsu plašo izvēli.

Ar produktiem zāliena sēšanai un labošanai pie pieejamām cenām, ātru piegādi un kvalitātes garantiju tiešsaistes Dārza sēklu tirgus nodrošina augstāko iepirkšanās apmierinātības līmeni! Nepalaidiet garām iespēju atjaunot savu dārzu, neiztērējot lielas summas. Mēs to padarām iespējamu.