• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Vejos aksesuarai

Sveiki atvykę į mūsų Vejo priedų skyrių! Čia rasite įvairių naudingų, inovatyvių ir praktiškų daiktų asortimentą, kurie padės jums lengviau prižiūrėti savo veją.

Mūsų Vejo priedų kategorija siūlo platų produktų pasirinkimą, suskirstytą į subkategorijas jūsų patogumui. Ar tik pradedate planuoti savo veją su žolių sėklomis ir vejos trąšomis, arba norite pagerinti jau esamą veją, mes turime tai, ko jums reikia. Įrankiai, tokius kaip vejos šluoksniai, žolių žirklės ir įvairios vejos kraštai, yra prieinami, kad pagerintumėte vejo būklę ir išvaizdą. Ar kovojate su kretomis, šunimis ar kitais kenkėjais? Mūsų Vejo užterštumo apsaugos skyrius gali padėti. Jei jūsų vejas atrodo šiek tiek nusidėvėjęs, sprendimai laukia mūsų Aeroatorių ir Skarifikatorių arba Trąšų skyriuose.

Be to, mūsų Vejo priedų skyrius apima vejo valiklius, valiklių smeigtukus, vejos lietusvandenis, kraštinių smeigtukus ir sodo vamzdžių vezimo priemones. Šie funkcionalūs ir praktiški daiktai gali nebūti naudojami kasdien, tačiau jie yra būtini patogiam ir kruopščiam vejo priežiūrai.

Sėskitės patogiai, naršykite mūsų asortimentą ir pridėkite mėgstamus į krepšelį. Mes žadame patenkinamą apsipirkimo patirtį su plačiu asortimentu aukštos kokybės produktų už prieinamas kainas. Užsakytos prekės greitai bus pristatomos į jūsų namus ar veją.