• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Vejos aksesuarai

Maloniai laukiame „Vejos aksesuarų“ poskyrio! Čia rasite daugybę naudingų, novatoriškų ir praktiškų gaminių, palengvinančių jūsų vejos priežiūrą!

Vejos aksesuarai apima platų produktų pasirinkimą. Mes padalinome šį skyrių į papildomus pogrupius, kad lengviau rastume jus dominantį gaminių asortimentą. Yra kelios sąlygos gražiai vejai. Jei tik pradėjote planuoti savo sode įrengti žalią kilimą, pažiūrėkite į žolių sėklų ir vejos trąšų kategorijas. Jei jau esate išdidus vejos savininkas, galbūt norėsite pagerinti jos būklę ir išvaizdą. Šiuo atžvilgiu jums padėtų vejos grėbliai, žolių žirklės ir visų rūšių vejos kraštai. Jei susiduriate su apgamais, šunimis ir kitais kenkėjais, apsilankykite skyriuje „Vejos užteršimo apsauga“. Jei apleista veja jums kelia rūpesčių, ieškokite sprendimo aeratorių ir skardininkų ar trąšų skyriuose.

„Vejos aksesuarų“ skyriuje taip pat siūlomi vejos ritinėliai, ritininiai smaigai, vejos latakai, apvadiniai smaigai ir sodo žarnų vežimėliai. Šie labai funkcionalūs ir praktiški gaminiai gali būti ne kasdienio naudojimo daiktai, tačiau jei norite patogiai ir kruopščiai prižiūrėti savo veją, būtinai pasirūpinkite jais!

Patogiai atsisėskite ir naršykite po mūsų gaminius ir į krepšelį įdėkite tokius, kurie patinka. Mes garantuojame patenkinamą apsipirkimo patirtį, nes gausus aukštos kokybės produktų pasirinkimas už prieinamą kainą. Užsakytos prekės greitai patektų į jūsų namus ar sodą.