• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Zāliena piederumi

Laipni lūdzam jūs Zāliena piederumu apakšsadaļā! Šeit atradīsit daudz noderīgu, inovatīvu un praktisku produktu, kas atvieglos jūsu zāliena kopšanu!

Zāliena piederumi ietver plašu produktu klāstu. Mēs esam sadalījuši šo nodaļu papildu apakškategorijās, lai atvieglotu interesējošo produktu klāsta atrašanu. Skaistam zālienam ir vairāki priekšnoteikumi. Ja jūs esat tikai sācis plānot zaļā paklāja ierīkošanu savā dārzā, apsveriet zāles Grass sēklas un zāliena mēslošanas līdzekļu kategorijas. Ja jūs jau esat lepns zāliena īpašnieks, jūs varētu vēlēties uzlabot tā stāvokli un izskatu. Zāliena grābekļi, zāles šķēres un visa veida zāles malas jums šajā ziņā varētu palīdzēt. Ja rodas dažas problēmas ar dzimumzīmēm, suņiem un citiem kaitēkļiem, apmeklējiet sadaļu Zāliena piesārņojuma aizsardzība. Ja nobružāts zāliens jūs satrauc, meklējiet risinājumu sadaļās Aerators un skaldītāji vai Mēslošanas līdzekļi.

Zāliena piederumu nodaļa piedāvā arī zāliena veltņus, ruļļu tapas, mauriņa notekas, malu tapas un dārza šļūteņu ratiņus. Iespējams, ka šie ļoti funkcionālie un praktiskie izstrādājumi nav ikdienas lietojuma priekšmeti, taču, ja vēlaties ērti un rūpīgi rūpēties par savu zālienu, noteikti aprīkojiet ar tiem sevi!

Ērti apsēdieties un pārlūkojiet mūsu produktus un pievienojiet tos, kuri patīk. Mēs garantējam apmierinošu iepirkšanās pieredzi, pateicoties plaša klāsta izcilu un visaugstākās kvalitātes produktu pieejamībai par pieņemamām cenām. Pasūtītās preces ātri nonāks jūsu mājās vai dārzā.