Pomidoras - Etna F1 - Lycopersicon esculentum Mill - sėklos

Sena kaina: $7.68
$5.76
Sutaupote: $1.92 (25%)
Skatinimas baigiasi 2019-11-13
Skatinimas baigiasi
010615
Sandelyje
+

"Etna F1" pomidorai (Lycopersicon esculentum) priklauso ankstyvoms nykštukų veislėms. Jis išsiskiria patikimais, aukštos kokybės augalais net ir nepalankiomis sąlygomis, pvz., Sausra ar šalta. Vaisiai užima apvalią, kartais šiek tiek plokščią formą ir nesukuria žalios spalvos. Jie sveria 75–100 g, yra ryškiai raudoni ir neketina lūžti, todėl išgyventi gerai. "Etna F1" veislė tinka perdirbimui ir tiesioginiam vartojimui.

Pomidorai yra termofiliniai augalai, todėl auginami iš šiltame kambaryje paruoštų daigų. Pradėkite nuo šios veiklos jau kovo arba balandžio mėn., Todėl jūs galite perkelti sodinukus į lauką gegužės antrą pusmetį po vadinamųjų „ledo šventųjų“. "Etna F1" pomidorų sėklas galima sėti tiesiai į dirvą, tačiau ne anksčiau kaip gegužės mėnesį. Vaisiai subręsta palaipsniui nuo liepos iki spalio. Pasirinkite saulėtą ir apsaugotą vietą pomidorų kultūrai. Ši daržovė yra gana nereikalinga, kai kalbama apie dirvožemio tipą, svarbu, kad augalai turėtų nuolatinę prieigą prie maistinių medžiagų ir vandens.

Kiekvienoje pakuotėje yra 0,5 g „Etna F1“ nykštukinių pomidorų sėklų. Išsamesnės instrukcijos ir sėklų išrašymo data yra įtrauktos į pakuotės informaciją.

  • Svoris: 0,5 g
  • Naudojimas: tiesioginis vartojimas; apdorojimas
  • Derliaus nuėmimo laikas: liepos - spalio mėn
  • Augimo forma: nykštukė
  • Svetainė: saulėta, apsaugota; drėgnas, derlingas dirvožemis

GardenSeedsMarket - versle jau daugiau nei dešimtmetį, ir nuo pat pradžių mūsų gaminių kokybė buvo svarbiausia. Per metus mes pristatėme aukščiausios kokybės prekes dešimčiai tūkstančių klientų iš viso pasaulio. Jų pasitenkinimas įrodo, kad pasirinkome teisingą kelią.

Visoms mūsų parduodamoms sėkloms taikomi daugiapakopiai kokybės kontrolės patikrinimai ir tik tada jie yra kruopščiai supakuoti ir išsiųsti. Mūsų gaminiai buvo apdovanoti daugybe sertifikatų ir atitinka aukščiausius Europos Sąjungos standartus. Mūsų darbuotojai yra patyrę sodininkai, kurie mielai atsakys į kiekvieną jūsų klausimą.

Iš kur gaunamos mūsų sėklos?

Visos mūsų parduotuvėje parduodamos sėklos yra iš geriausių gamintojų iš visos Europos. Ilgalaikis bendradarbiavimas su jais sugebėjo sukurti tinkamiausias sandėliavimo ir išsiuntimo sąlygas, užtikrindami, kad visada gausite šviežių ir kruopščiai išbandytų sėklų partijų. Tarpininkų pašalinimas iš viso proceso ne tik leidžia mums išvengti pasenusių sėklų, kurios galėjo būti per ilgos, sandėlio lentynoje, bet taip pat užtikrina patraukliausią kainą aukščiausios kokybės produktams.

Kokybės kontrolės procesas

Visos mūsų sėklos turi atitikti keturių pakopų kokybės kontrolės procesą.

ONE ONE prasideda kruopščiai atrenkant tiekėjus. Tikrindami savo augalus, užsienio gamintojai neįtraukiami į kokybės kontrolės procesą. Augalai tikrinami visuose jų vystymosi etapuose: kai jie pradeda augti, žydėjimo metu ir pradėdami auginti vaisius (sėklas). Šiame etape svarbiausia yra užtikrinti tinkamą augalų išdėstymą. Dėl to galima užtikrinti pageidaujamų kiekvienos rūšies ar veislės morfologinių savybių, tokių kaip spalva, aukštis ir forma, savybes.

ANTRAŠTINĖ DALIS susideda iš išsamių patikros tyrimų laboratorijos sąlygomis. Naudodamiesi aukštos kvalifikacijos darbuotojais, mūsų tiekėjai kasmet atlieka daugiau nei 30 000 kokybės patikrinimų. Mūsų reikalavimus neatitinkančios sėklos yra technologiškai rafinuotos, įskaitant džiovinimą, valymą, atnaujinimą ir bandymus.

TREČIASIS etapas prasideda sėklų sėjimu pasirinktuose kontroliniuose sklypuose. Tokiu būdu gauname vertingą, tikslią informaciją apie jų daigumą, kuris turi būti išlaikytas tinkamu lygiu. Tuo pat metu šiame etape tikrinama kiekvienos rūšies veislės tapatybė.

STANDARTINIS KETURIS vyksta mūsų sandėliuose ir pašalinamos sėklos, kurios buvo laikomos per ilgai mūsų lentynose ir pakeičiamos naujomis partijomis. Kiekviena pakuotė yra antspauduojama unikaliu partijos numeriu, taip pat su paršavedėmis.

Visi keturi etapai kartu leidžia mums pasitikėti, kad pristatytos sėklos atitinka aukščiausius standartus ir baigė visus reikiamus kontrolės etapus su plaukiojančiomis spalvomis.

Prizai ir apdovanojimai

Mūsų parduodamos sėklos yra plačiai pripažintos jų kokybe ir laimėjo daugybę apdovanojimų. Mūsų sėklos laimėjo daugybę aukso medalių ir išskiria aukštą kokybę. Gėlių pasaulis taip pat buvo pagerbtas už novatorišką požiūrį.

Tarp šių apdovanojimų buvo: TOP INNOVACIJA (2015 m. Birželio mėn.), GOLD MEDAL POZNANO TARPTAUTINĖS FAIR (2015), VARTOTOJŲ KOKYBĖS VADOVAS (2014), METŲ ŪKININKAS (2014).

Be to, dvejus metus iš eilės taip pat buvo suteiktas „IDEAL BUSINESS“ sertifikatas.

Sėkmė

Esame įsipareigoję parduoti tik aukščiausios kokybės sėklas. Atsižvelgdami į kasdienines pastangas, atkreipkite dėmesį, kad augalai yra gyvi organizmai, o jų daigumas ir augimas priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip temperatūra, dirvožemio tipas, drėgmė ir dažnis, kada jie laistomi, sėjos laikas ir sąlygos, naudojimas trąšų ir augalų apsaugos priemonių (pesticidų), taip pat oro ir klimato sąlygų. Mes teikiame pagalbą dalijantis tikslią ir naujausią sėjos ir auginimo informaciją, tačiau negalime prisiimti atsakomybės už augalus, kurie nebuvo auginami tam tikroms rūšims tinkančiomis sąlygomis.

Susiję produktai

-25%
$2.59 $3.46
Skatinimas baigiasi
$3.92 $5.23
Skatinimas baigiasi
-25%
$2.97 $3.96
Skatinimas baigiasi
-25%
$4.54 $6.05
Skatinimas baigiasi
$3.92 $5.23
Skatinimas baigiasi
$8.15 $10.86
Skatinimas baigiasi
-25%
$9.72 $12.96
Skatinimas baigiasi
-25%
$11.34 $15.12
Skatinimas baigiasi