• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Profesionālās zāles sēklas

Pasūtiet profesionālās zālienes sēklas konkurētspējīgās cenās no mūsu tiešsaistes dārza veikala. Mūsu augstās kvalitātes sēklas garantē augstu dīgšanu un nodrošina eleganta, vesela un bieza zāliena augšanu. Apskatiet mūsu izvēli un ļaujieties pārsteigties par to, ko vēl mēs varam piedāvāt.

Kāpēc ieguldīt profesionālās zālienes sēklās? Mūsu sēklas tiek uzmanīgi atlasītas ekspertu puses un piedāvā augstāko pieejamo kvalitāti. Mēs piedāvājam profesionālās sēklas no uzņēmuma Barenburg, pasaules līdera zālienu sēklu jomā, kas ir pazīstams ar sēklu piegādi lielo sporta pasākumu organizatoriem. Šajā kategorijā atradīsiet zālienu sēklu izvēli, piemērotu gan sausiem, saulainiem laukumiem (Watersaver), gan ēnainām vietām (Shadow Gazon). Mūsu zālienu sēklu maisījumi ietver šķirnes un veidus ar skaidri definētiem vides prasībām. Sēklas saulainiem laukumiem attīsta dziļi iesakņošanās sistēmu un prasa minimālu laistīšanu, bet tās, kas paredzētas ēnainām vietām, saglabā spilgtu krāsu pat mazā saules gaismā un aug lēni, samazinot nepieciešamību pēc biežas pļaušanas. Mūsu veikalā ir pieejamas arī izcilas sporta zālienu sēklas, tostarp sēklu izvēles gan atpūtas, gan sporta laukumiem ar uzlabotu izturību pret noslīdēšanu. Izvēles iespēja Exclusor / Gazon Elite izcelsmes šovzāliem, kas izceļas ar augstu slimību izturību, mīkstu struktūru un lielisku izskatu, nodrošina ilgstošu zaļo paklāju efektu un ir mūsu piedāvājums visprasīgākajiem klientiem.

Mūsu profesionālās zālienes sēklas ir pieejamas dažādās iepakojuma izmēros, ļaujot jums atrast pilnīgi piemērotu izvēli jūsu vajadzībām. Izklausieties mūsu piedāvājumu un baudiet iepirkšanās pieredzi!