Populārs produkts Šis produkts pēdējo reizi tika nopirkts pirms 7 minūtes.
  • 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Pētersīļi - Otomuńćcka - 4250 sēklas - Petroselinum crispum

Old price: 2.98
1.94
Jūsu ietaupījums: 1.05 (35%)
Reklāma beidzas 2020-09-27
Reklāma beidzas
008934
Noliktavā
+

Pētersīļi "Olomuncka" (Petroselinum crispum) ir novēlota šķirne, kas ražo garas, baltas saknes, kas pēc ražas novākšanas ir sagatavotas 185-205 dienas. Šī šķirne tiek novērtēta, ņemot vērā tās augsto izturību pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem un slimībām, kas parasti rodas uzglabāšanā. Tā garantē bagātīgu baltas, augstas kvalitātes sakņu ražu. Viņiem ir jauka, konusveida forma, kas vienmērīgi sašaurinās un palielinās, no 22 līdz 24 cm. Saknes uzrāda augstu patēriņa vērtību, ir gluda āda un nav dakšas. Viņu mīkstums ir krēmveida balts, aromātisks, stingrs un kompakts. Virtuvē var izmantot gan pētersīļu saknes, gan lapas. Pēdējā ir daudz vitamīnu, īpaši C vitamīna, un minerālvielas. Aromātiskās saknes tiek izmantotas zupās, salātos un sautētos ēdienos.

"Olomuncka" pētersīļu šķirne izceļas ar ļoti ilgu veģetācijas periodu, tāpēc to ieteicams izmantot pēc iespējas agrākai sēšanai agrā pavasarī. Pētersīļus var sēt arī pirms ziemas. Mūsu veikalā pieejamās sēklas jāievieto rindās no 30 līdz 40 cm, 4 - 6 cm attālumā. Ja tas ir nepieciešams, izaudzētie stādi ir jāatšķaida. Labi kultivētas augsnes, kas bagāts ar uzturvielām humusā, radīs visaugstāko ražu pat vienmērīgi veidotām saknēm.

Katrā iepakojumā ir 5 g "Olomuncka" pētersīļu sēklas. Informācija par iepakojumu satur pieaugošu rokasgrāmatu un sējumu pēc datuma.

  • Svars: 5 g
  • Lietošana: tiešais patēriņš - zupas, salāti, sautējumi
  • Ražas novākšanas laiks: 185 - 205 dienas pēc sivēnmātes
  • Vietne: labi kultivēta, maiga augsne ar barības vielām


Aptuveni 4250 sēklas (+/- 20%)

GardenSeedsMarket - darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un jau no paša sākuma mēs esam padarījuši mūsu produktu kvalitāti par galveno prioritāti. Gadu gaitā mēs esam piegādājuši vislabākās kvalitātes preces desmitiem tūkstošu klientu no visas pasaules. Viņu apmierinātība pierāda, ka esam izvēlējušies pareizo ceļu.

Visas sēklas, ko mēs pārdodam, ir pakļautas daudzpakāpju kvalitātes kontroles pārbaudēm, un tikai tad tās ir rūpīgi iepakotas un nosūtītas. Mūsu produkti ir saņēmuši daudzus sertifikātus un atbilst augstākajiem Eiropas Savienības standartiem. Mūsu darbinieki ir pieredzējuši dārznieki, kuri labprāt atbild uz jūsu jautājumiem.

No kurienes nāk mūsu sēklas?

Visas mūsu veikalā pārdotās sēklas nāk no labākajiem ražotājiem visā Eiropas Savienībā. Pateicoties ilgstošajai sadarbībai ar viņiem, mēs varējām izstrādāt vispiemērotākos uzglabāšanas un nosūtīšanas nosacījumus, garantējot, ka jūs vienmēr saņemsiet svaigas un rūpīgi pārbaudītas sēklu partijas. Starpnieku izslēgšana no visa procesa ne tikai ļauj mums izvairīties no novecojušu sēklu nosūtīšanas, kas varētu būt gulējušas pārāk ilgi noliktavu plauktos, bet arī nodrošina vispievilcīgāko cenu augstākās kvalitātes produktiem.

Kvalitātes kontroles process

Visām mūsu sēklām ir jānokārto četru posmu kvalitātes kontroles process.

ONE ONE sākas ar rūpīgu piegādātāju izvēli. Kad mēs turpinām kontrolēt savus kultūraugus, ārvalstu ražotāji netiek izslēgti no kvalitātes kontroles procesa. Augi tiek pārbaudīti katrā attīstības stadijā: kad tie sāk augt, ziedēšanas laikā un kad viņi sāks augļus (sēklas). Šajā posmā vissvarīgākais ir nodrošināt pareizu augu atstarpi. Pateicoties tam var nodrošināt katras konkrētās sugas vai šķirnes vēlamās morfoloģiskās īpašības, piemēram, krāsu, augstumu un formu.

Divu posmu veido detalizēti pārbaudes testi laboratorijas apstākļos. Izmantojot augsti kvalificētus darbiniekus ar visaugstākās kvalitātes aprīkojumu, mūsu piegādātāji katru gadu veic vairāk nekā 30 000 kvalitātes pārbaudes. Sēklas, kas neatbilst mūsu prasībām, ir pakļautas tehnoloģiskiem rafinēšanas procesiem, ieskaitot žāvēšanu, tīrīšanu, uzlabošanu un testēšanu.

TREŠAIS POSMS sākas ar sēklām izvēlētajos kontrollaukumos. Tādā veidā mēs iegūstam vērtīgu, precīzu informāciju par to dīgtspēju, kas jāsaglabā atbilstošā līmenī. Vienlaikus šajā posmā pārbauda katras sugas šķirnes identitāti.

STĀVES FOUR notiek mūsu noliktavās un sastāv no tādu sēklu likvidēšanas, kas ir uzglabātas pārāk ilgi mūsu plauktos un aizstājot tās ar jaunām partijām. Katra pakete ir apzīmogota ar unikālu partijas numuru un arī ar sēšanas datumu.

Visi četri posmi kopā ļauj pārliecināties, ka piegādājamās sēklas atbilst visaugstākajiem standartiem un ir pabeigušas visas nepieciešamās kontroles stadijas ar lidojošām krāsām.

Balvas un balvas

Sēklas, ko mēs pārdodam, ir plaši atzītas par to kvalitāti un ieguvušas daudzas balvas. Mūsu sēklas ieguva daudzas zelta medaļas un atšķirības par to augsto kvalitāti. Ziedu pasaule tika apbalvota arī par savu novatorisko pieeju.

Starp šiem apbalvojumiem bija: TOP INNOVĀCIJA (2015. gada jūnijs), GOLD MEDAL POZNAN INTERNATIONAL FAIR (2015), PATĒRĒTĀJU KVALITĀTES LEADER (2014), GADA LAUKS (2014).

Turklāt mums ir piešķirts arī “IDEAL BUSINESS” sertifikāts divus gadus pēc kārtas.

Dīgšana

Mēs esam apņēmušies pārdot tikai augstākās kvalitātes sēklas. Ņemot vērā ikdienas centienus, lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka augi ir dzīvi organismi, un to dīgtspēja un augšana ir atkarīga no daudziem faktoriem, piemēram, temperatūras, augsnes veida, mitruma un biežuma, kādā tie ir dzirdināti, sēšanas laiks un apstākļi, lietošana mēslošanas līdzekļu un augu aizsardzības līdzekļu (pesticīdu), kā arī laika un klimata apstākļu \ t Mēs sniedzam palīdzību, daloties ar precīzu un mūsdienīgu sēšanas un audzēšanas informāciju, tomēr mēs nevaram uzņemties atbildību par augiem, kas nav audzēti apstākļos, kas piemēroti attiecīgajai sugai.