• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Rožu stādi

Laipni lūdzam mūsu "Rožu stādu" kategorijā dārza veikalā! Šeit atradīsiet lielisku rozīšu kultivaru izvēli, kas gatavi iegādāties un iegādāties dzīvību jūsu dārzā. Mūsu klāstā ir dažādi veidi, ieskaitot miniatūras, segamo zemes, pieaugušo, un lieli ziedu veidi. Šie izsmalcinātie augi ne tikai papildinās jūsu dārzu, bet arī piesaistīs daudz krāsainu un noderīgu kukaiņu sugas. Visbeidzot, roze tiek pasludināta par ziedu karalieni, un tas nav pārsteigums - jums vienkārši jāpaskatās uz šiem izcilajiem skaistuma un dekoratīvajiem augiem, kas ņem dažādus paradumus, augstumus un ražo ziedus dažādos krāsu un izmēru veidos. To var audzēt gan dārza malās, gan konteineros, gan izmantot kā dzīves žogus. Lūdzu, ņemiet vērā, ka rozēm ir jāpaliek vienā vietā, tāpēc jums rūpīgi jāizdomā un jāizvēlas pareizais vietējais veids.

Ja sapņojat par sienām, pergolām vai paviljoniem, kas rotā daba, ķēķojošās rozes būs perfekta izvēle. Šie rožu kultivari var nebūt daudz vietas jūsu dārzā, bet tiem ir nepieciešama stipra atbalsta konstrukcija, lai radītu lieliskus ziedu ūdenskritumus. Šajā kategorijā atradīsiet dažādus veidus, kas piedāvā gan lielus, gan trauslus ziedus.

Mums noteikti iesakām standarta (kātiņa) rozes visiem balkonu un terasu īpašniekiem. Šie rozīši līdzinās maziem kokiem un var tikt audzēti podos, tādēļ tie ir ideāli mazākām vietām. Tie arī piešķir elegances pieskārienu publiskajām vietām. Tomēr lūdzu ņemiet vērā, ka tiem nepieciešama pastāvīga aprūpe un uzmanība, jo tie nav vienkāršākie rozīši, lai audzētu.

Ti, kuri vēlas uzlabot savu dārza malu un ziedu gultas, ieteicamās dārza, miniatūro un segamo zemes rozīši.

Nekavējoties nepiekāpjieties! Izvēlieties savas iecienītās rozīšu šķirnes stādus un izveidojiet dārzu, kas izstaros eleganci un šarmu, sacenšoties ar anglu šķiršķēlām skaistajiem dārziem.