• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Zāliena piesārņojuma aizsardzība

Kā jūs varētu efektīvi aizsargāt zālienu no piesārņojuma? Problēmas cēloņa novēršana izrādās atbilde! Mēs piedāvājam ļoti efektīvus, pieejamus kaitēkļu atbaidīšanas līdzekļus. Mūsu dārza veikalā ir pieejami arī labākās pieejamās kvalitātes zāliena kopšanas līdzekļi, kas palīdz novērst visas kaitēkļu aktivitātes pēdas. Paskatieties tuvāk!

Ja jūsu skaisto zālienu sabojā mola barības, tad negaidiet vairāk un pasūtiet kurmju ķērāju - mola slazdu. Šie lētie, taču efektīvie slazdi nekaitēs dzīvniekiem, bet ļaus tos droši pārvadāt ārpus sava īpašuma. Bet kā jūs atturētu kaitēkļus no atgriešanās? Pērciet atvadīšanās no molu - repelentu no Zielony Dom vai Reiss-Auss Gran no Target, kas efektīvi atgrūž molu, suņus un kaķus. Ja vēlaties izvairīties no ķīmisku līdzekļu lietošanas, “Sonic” elektroniskais molu un grauzēju repelents no BROS vai Saules ultraskaņas mols, peles, minerāls un balss repelents izrādās lielisks šīs problēmas risinājums. Šīs izturīgās ierīces izstaro skaņas viļņus, kas nekavējoties un efektīvi attur kaitēkļus no atrašanās viņu tuvumā. Mūsu izturīgās, bezatteices ierīces gadiem ilgi kalpos jums uzticami. Un kā ir ar situāciju, kad nevis mols, bet gan tavs mīļais mīlulis, kurš apdraud zālienu? Jums noteikti būtu nepieciešama Urynal - zāliena aizsardzība no suņa urīna. Šis produkts neitralizē dzīvnieku urīna ietekmi un atbalsta zāles augšanu. Pasūtiet arī maģisko mauriņa remontu arī suņu bojājumiem. Šis komplekts ļauj ar blīvu kūdru noklāt līdz pat 33 dobām vietām!

Kā redzat, ir iespējams pasargāt zālienu no piesārņojuma par pieņemamām cenām. Iegādājieties mūsu tiešsaistes dārzu veikalā, izmantojiet lētās piegādes mājās priekšrocības un pārliecinieties, ka jūsu dārzā uz visiem laikiem nav kaitēkļu. Uzziniet vairāk par piedāvājumu šodien!