• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Zāliena piesārņojuma aizsardzība

Kā efektīvi aizsargāt savu zālienu no piesārņojuma? Saknes cēloņa likvidēšana ir atslēga! Mūsu tiešsaistes dārza veikals piedāvā ļoti efektīvus un pieejamus kaitēkļu atbaidošus līdzekļus. Mums ir augstas kvalitātes zālienu kopšanas produkti, kas palīdzēs jums novērst visus kaitēkļu aktivitātes pēdas. Ielūkojieties tuvāk!

Ja jūsu skaistajam zāliena ir sabojājuši kretēju bedres, nekavējieties pasūtīt Kretēju Uzķērēju - cilvēcisku kretēju slazdi. Šis pieejamais, taču efektīvs slazds droši pārvieto kretējus prom no jūsu īpašuma. Bet kā jūs varat novērst kaitēkļu atgriešanos? Izmēģiniet "Atvadu no Kreta" atbaidošu līdzekli no Zielony Dom vai Reiss-Auss Gran no Target, kas efektīvi atbaida kretējus, suņus un kaķus. Vai priekšroku dodat bez ķīmiskiem preparātiem? "Sonic" elektroniskais kretēju un grauzēju atbaidītājs no BROS vai saules ultraskaņas kretēju atbaidītājs, kas efektīvi atbaida kretējus, peles, ķirzakas un mežacūkas, ir lieliskas alternatīvas. Šie izturīgie ierīces izstaro skaņas viļņus, kas efektīvi atbaida kaitēkļus. Mūsu stiprās un uzticamās ierīces kalpos jums labi vairākus gadus. Un ja jūsu mīlētais mājdzīvnieks rada zālienam problēmas, izmēģiniet Urynal - produktu, kas aizsargā jūsu zālienu no suņu urīna, neitralizējot tā ietekmi un veicinot zāles augšanu. Izmēģiniet arī "Magic Lawn Repair" komplektu zālienu bojājumu labošanai, ko izraisījuši suņi. Šis komplekts ļauj jums pārklāt līdz pat 33 tukšas vietas ar pūkainu zālienu!

Kā jūs varat redzēt, jūsu zāliena aizsardzība no piesārņojuma ir iespējama un pieejama. Iepērcieties mūsu tiešsaistes dārza veikalā, izbaudiet lētu piegādi uz mājām un nodrošiniet, ka jūsu dārzs paliek brīvs no kaitēkļiem. Uzziniet vairāk par mūsu piedāvājumu šodien!