• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Lopbarības burkānu sēklas

Ja meklējat pieejamu un efektīvu veidu, kā dažādot savu lopu uzturu, nešaubieties un ieguldiet mūsu lopbarības burkānu sēklās. Mūsu tiešsaistes veikalā piedāvājam plašu augstas ražas, izturīgu pret slimībām šķirņu izvēli. Tas nav vienkārši kādas lopbarības burkānu sēklas; tās ir vislabākās sēklas, ko jūs varat atrast, un arī par neuzvaramu cenu! Pārlūkojiet mūsu piedāvājumu, pasūtiet un nodrošiniet savu dzīvnieku veselību un dzīvotspēju!

Burkāni ir bagāti ar vitamīniem, minerālvielām, beta-karotīnu un ogļhidrātiem, padarot tos par vērtīgu komponentu liellopu gaļas, piena govs, cūku un putnu uzturā. Viens no šo lopbarības burkānu sēklu izcilo īpašību ir to lieliskā uzglabāšanas spēja. Sēklas ir īpaši pielāgotas ziemas uzglabāšanai, nodrošinot augstas kvalitātes barību visu gadu. Īpaši jūsu labā, mūsu izvēlē iekļautas pārbaudītas sēklas no uzticamiem piegādātājiem. Izvēlieties no slimībām izturīgām šķirnēm, kuras nav tikai ražīgas, bet arī bagātas ar būtiskiem uztura elementiem. Starp mūsu ieteikumiem ir šķirne Krystyna, kura labi aug vieglās un labi notekējošās augsnes, gan tīrā, gan jauktā sējā. Nepalaist garām; pasūtiet un pārliecinieties paši!

Jūs esat laipni aicināti iepazīties ar katra piedāvātās šķirnes aprakstiem. Lai jums būtu vieglāk pieņemt lēmumu, mēs esam sagatavojuši skaidras un detalizētas īpašības, nodrošinot, ka atradīsiet kaut ko, kas pilnībā apmierinās jūsu vajadzības. Izbaudiet mūsu konkurētspējīgas cenas un izpētiet mūsu bezmaksas piegādes iespējas. Kopā ar mums rūpējieties par savu ražu!